Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Widok nagiej Anji Rubik na plaży zaskoczył turystów!

Najnowsze zdjęcia Anji Rubik (36 l.), które pojawiły się na jej Instagramie, z pewnością należą do jednych z najodważniejszych fotografii, jakie zrobiła. Modelka w kontrowersyjny sposób zwróciła uwagę na zanieczyszczenie planety. Zdecydowanie przeszła samą siebie!

Anja Rubik należy do nielicznych polskich modelek, które zrobiły oszałamiająca karierę za oceanem. Budział w najbardziej prestiżowych pokazach modowych oraz sesjach fotograficznych.

Reklama

Znana jest również ze swojego zaangażowania w rozmaite kampanie społeczne. W zeszłym roku wydała w Polsce książkę na temat edukacji seksualnej, aby uświadomić nastolatkom, jakimi prawami rządzi się dojrzewanie i miłość. 

Gwiazda wspiera również działania dotyczące ekologicznego trybu życia. Na social mediach właśnie zamieściła kontrowersyjne zdjęcia, na których naga w towarzystwie plastiku leży na plaży. 

Modelka ma związane ręce reklamówkami, które nawiązują do wysokiej śmiertelności morskich stworzeń. Fotkom towarzyszy długi opis na temat produkcji plastiku i jego skutków.  

"100 000 morskich stworzeń ginie, co roku na skutek splątania z tworzywa sztucznego i to tylko te znalezione. Ptaki - co roku, z powodu plastiku umiera około 1 miliona ptaków morskich. Według ‘The Wall Street Journa’ tylko w USA wychodzi 100 miliardów plastikowych toreb na zakupy rocznie, a tylko 1% z nich podlega recyklingowi! Reszta trafia na wysypiska śmieci i oceany! Na całym świecie zużywa się 500 miliardów do 1 biliona plastikowych toreb. To wychodzi ponad milion na minutę. 80% zanieczyszczeń plastiku oceanicznego dostaje się do oceanu z lądu!" - napisała Rubik na Instagramie. 

Kontrowersyjne zdjęcia mają zwrócić uwagę na problem nadmiernego używania plastikowych toreb, które przyczyniają się do zaśmiecania naszej planety oraz śmiertelności zwierząt. 

Myślicie, że tego typu fotki to dobry pomysł, żeby zwrócić uwagę na kłopoty z zanieczyszczeniem planety?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anja Rubik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje