Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Whitney Houston została zamordowana?

Prywatny detektyw Paul Huebl przekazał FBI sensacyjne materiały dowodowe w sprawie śmierci słynnej piosenkarki.

48-letnia Whitney Houston została znaleziona martwa w lutym 2012 roku w hotelu Beverley Hilton. Według oficjalnego raportu koronera, przyczyną śmierci gwiazdy było przedawkowanie narkotyków.

Reklama

Magazyn "The National Enquirer" donosi jednak, że piosenkarka była ścigana przez dilerów narkotyków, którzy nasłali na nią bandytów mających odzyskać zaciągnięty przez gwiazdę dług - wokalistka była winna szefom gangów podobno ponad 1,5 miliona dolarów. Dług był wynikiem uzależnienia od narkotyków.

Paul Huebl twierdzi, że posiada dowody, które mogłyby skierować śledztwo w sprawie śmierci piosenkarki na nowe tory. Według detektywa, Whitney Houston mogła zostać zamordowana.

Jakie to dowody? Paul Huebl posiada ponoć nagranie, na którym widać jak dwóch nieznanych mężczyzn wielokrotnie pojawiało się w hotelu Beverly Hilton. To właśnie oni mieli żądać od Houston zwrotu długu i rzekomo ją zamordować. Prywatny detektyw przekonuje, że wcześniej piosenkarka była wielokrotnie niepokojona przez gangsterów żądających zwrotu pieniędzy. Paul Huebl kwestionuje również opinię koronera, który uznał śmierć gwiazdy za "przypadkową".

"Ciało Whitney Houston miało wiele ran, które wskazują na to, że przed śmiercią musiała się bronić" - twierdzi. Detektyw zauważa również, że w pokoju hotelowym gwiazdy panował nieporządek. Ma to być kolejny dowód na to, że Whitney Houston walczyła o życie.

Zebrane dowody zostały już przekazane FBI. "Wydaje mi się, że jeżeli poskłada się te wszystkie fakty razem, to zapala się czerwone światełko z napisem 'zabójstwo'" - deklaruje Paul Huebl na łamach MailOnline.

Prywatny detektyw, który wcześniej był policjantem w Chicago, a później aktorem, został zatrudniony do tej sprawy przez klienta nie wierzącego w oficjalną przyczynę śmierci Whitney Houston. Paul Huebl nie chciał jednak ujawnić personaliów zleceniodawcy.

Dowiedz się więcej na temat: Whitney Houston | zabójstwo | nie żyje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje