Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Weronika Rosati zagrała z Colinem Farrellem. Adamczyk zazdrosny!

Weronika Rosati (31 l.) nie ukrywa, że jest bardzo podekscytowana rolą w drugim sezonie serialu "Detektyw" u boku Colina Farrella. Czy Piotr Adamczyk powinien być zazdrosny?

Gdy aktorka poinformowała, że zagra z hollywoodzkim gwiazdorem w bijącej rekordy popularności produkcji HBO, niemal natychmiast pojawiły się plotki, że mający słabość do pięknych Polek aktor będzie próbował uwieść polską celebrytkę. W końcu za oceanem Rosati zauroczyła już niejednego hollywoodzkiego gwiazdora.

Reklama

Pod jej wrażeniem byli m.in. Robert de Niro i Michael Douglas, z którymi zagrała w filmie "Last Vegas".

"Scena z tobą była legendarna" - powiedział w rozmowie z Weroniką Michael Douglas, wspominając pracę w nocnym klubie, podczas której Rosati siadała mężczyźnie na kolanach.

Z kolei Farrell przez lata zapracował na sławę podrywacza, romansującego z koleżankami z planów filmowych.
Co na to Piotr Adamczyk, obecny partner Weroniki?

Nie jest tajemnicą, że aktor nie lubi, kiedy ukochana wyjeżdża bez niego do pracy w USA. Rozłąka nie jest dla niego łatwa, nie tylko ze względu na dzielącą ich odległość. Piotr pamięta, że Weronice przed laty zdarzały się romanse za oceanem. Jako młoda, początkująca aktorka była związana z polskim korespondentem w USA, Mariuszem Maxem Kolonko, czy producentem filmowym Harveyem Weinsteinem.

Nic dziwnego, że na wieść o tym, że narzeczona dostała angaż u boku przystojnego Farrella, Adamczyk poczuł ukłucie zazdrości, tym bardziej że Colin od rozstania z Alicją Bachledą-Curuś żyje w celibacie, do czego przyznał się w jednym z ostatnich wywiadów.

"Nie byłem na randce od czterech lat. Tak jakoś wychodzi przez pracę, dzieci, moje życie. Wiem, że ludzie się tego nie spodziewają, ale to jest szczera prawda" - zaskoczył wyznaniem, podkreślając, ze pochłonęło go tacierzyństwo.

Czy piękna Weronika zawróci w głowie hollywoodzkiemu bawidamkowi?

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati | Colin Farrell

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje