Reklama
Reklama

Weronika Rosati wróciła do Polski. Narzeka na brak słońca

Weronika Rosati narzeka na Polską pogodę. W końcu mało kto lub listopad w naszym kraju. Szczególnie jak na co dzień możesz mieć gorące, kalifornijskie słońce.

Weronika Rosati na co dzień dzieli życie pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi. Razem z córką Elizabeth mieszka w Los Angeles. To właśnie tam od wielu lat Weronika rozwija się w aktorstwie i walczy o jak najlepsze role. 

O kalifornijskim życiu często opowiada w mediach i równie często publikuje zdjęcia. Ostatnia (najprawdopodobniej) z powodu spraw zawodowych musiała odwiedzić Polskę. Od razu wyraziła swoje niezadowolenie. W Polsce pogoda jej nie rozpieszcza!

Weronika Rosati narzeka na brak słońca

Weronika Rosati od razu po przyjeździe do rodzimego kraju opublikowała post. Zaznaczyła w nim od razu, jak bardzo brakuje jej kalifornijskiego słońca. Oczywiście był on sponsorowany, a więc Weronika zdecydowała się zareklamować kolejny produkt.

Przy okazji post opatrzyła, jak zawsze zmysłową fotką w bikini.

Reklama

Zobacz też:

Weronika Rosati pręży się na plaży i eksponuje wysportowaną sylwetkę! Internautka: "Trochę bije smutkiem"

Weronika Rosati na balu charytatywnym Elizabeth Taylor. Z kim zrobiła sobie fotkę?

Ewa Chodakowska powiększyła usta? Pokazała zdjęcie!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy