Reklama

Reklama

Reklama

Weronika Rosati pręży się na plaży i eksponuje wysportowaną sylwetkę! Internautka: "Trochę bije smutkiem"

Gdy w Polsce zaczynają panować coraz niższe temperatury, a na horyzoncie wypatrujemy zimy, z ratunkiem przybywa Weronika Rosati (37 l.), która rozgrzała sieć, publikując na Instagramie zdjęcie w bikini. Co za ciało!  

Weronika Rosati na co dzień dzieli życie pomiędzy Polskę a Stany Zjednoczone. Razem z córką Elizabeth gwiazda mieszka w Los Angeles. To właśnie tam od wielu lat Weronika rozwija się w aktorstwie i walczy o jak najlepsze role. 

Ostatnio zagrała w popularnym serialu "Agenci NCIS: Los Angeles". Tęskniący za gwiazdą polscy fani mogą na szczęście pozostać z nią w kontakcie dzięki social mediom. Na Instagramie Rosati stara się skrupulatnie relacjonować to, co obecnie dzieje się w jej życiu.

Weronika Rosati pręży się na plaży w bikini

Aktorka w weekend wybrała się na plażę razem z córeczką Elizabeth. Panie spędziły wspaniały dzień na zabawie, wypoczynku i czerpaniu witaminy D z promieni słońca. Na tym jednak nie koniec. 

Reklama

Czym byłoby wyjście na plaże bez profesjonalnego zdjęcia w bikini? Gwiazda pochwaliła się na Instagramie zmysłową fotką z plaży. Na opublikowanej fotografii Rosati zaprezentowała umięśnione ciało. Przy okazji zapytała swoich miłośników, czego brakuje im na jej profilu.

Jedna z internautek pokusiła się o odważny komentarz, bowiem wspomniała, że brakuje jej zdjęć uśmiechniętej Rosati z mężczyznami...

Wam też Rosati wydaje się smutna? Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Sensacja o "Królowej Życia"! Zdjęcie nie kłamie 

Katarzyna Śmiechowicz: Jak dziś wygląda polska seksbomba? 

Zaskakujące, jak wygląda teraz Godlewska! Trudno uwierzyć 

***
Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy