Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Weronika Rosati nie posiada się z radości! W końcu jej się poszczęściło!

Weronika Rosati (34 l.) długo nie mogła pochwalić się dobrą passą w pracy. Teraz jednak wygląda na to, że w końcu aktorce się poszczęściło!

Niby chwaliła się rolami w zagranicznych produkcjach, lecz nie było to coś, co otworzyło Weronice drzwi do światowej kariery. Sama przyznała niedawno, że przez to, jak potoczyło się jej życie, straciła kilka poważnych propozycji.

Reklama

"Jak na złość, jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży, to dostałam główną rolę w amerykańskim serialu" - skarżyła się w jednym z wywiadów.

Wcześniej, przed zajściem w ciążę, pracę uniemożliwiała jej poważna kontuzja nogi, której nabawiła się podczas wypadku samochodowego.

Teraz jednak, kiedy córeczka gwiazdy, Elizabeth, ma już prawie pół roku, jej mama może wrócić do pracy. Jak dowiedział się tabloid "Fakt" Rosati otrzymała rolę w nowej produkcji Polsatu.

"Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć już we wrześniu, a ekipa wchodzi niebawem na plan po bardzo udanych zdjęciach próbnych" - twierdzi źródło gazety.

To będzie główna rola, którą w końcu Weronika będzie mogła się pochwalić w swoim gwiazdorskim CV. Obok Rosati, ma się pojawić Julia Wieniawa (20 l.).

Jak widać, decyzja o powrocie do Polski była słuszna i może się opłacić Weronice. W trakcie swojej pracy artystka może liczyć na pomoc swojej mamy w opiece nad córeczką, więc nie musi się martwić, że Eli zostanie z kimś obcym. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje