Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Weronika Rosati: Jej córka gra już w filmach

Weronika Rosati (36 l.) zdradziła, że jej 3-letnia córeczka zagrała już dwie role filmowe!

Aktorka na każdy plan filmowy zabiera Elizabeth. Zazwyczaj mała podczas pracy swojej mamy spędza czas z opiekunką w garderobie. Jednak dwukrotnie zdarzyło się, że była "potrzebna" do odegrania epizodu, gdyż zakontraktowane dziecko nie spełniało oczekiwań produkcji. 

"Reżyserzy są Elizabeth zachwyceni. Jednak to był przypadek, że ona zagrała w filmie. Dziecko, które było na planie, nie do końca się sprawdzało. Reżyser zapytał mnie wtedy, czy nie mam małej na dole, a ja: 'No, mam'. I tak to się stało" - mówi nam Rosati.

Mimo zainteresowania producentów filmowych córką Rosati gwiazda stwierdziła, że nie chce pchać dziecka do "jamy smoka". Okazała się, że była partnerka Roberta Śmigielskiego ma bardzo złe zdanie na temat branży filmowej.

Reklama

"Uważam, że mój zawód jest pełen rozczarowań. Dodatkowo więcej jest odrzucenia niż sukcesu. Wiem, że to jest bardzo ciężkie, bo ról dla kobiet jest mniej niż dla mężczyzn. U kobiet niestety ocenia się wszystko. Jest też utrata prywatności. Mam nadzieję, że pójdzie w inną stronę" - dodaje Weronika. 

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że córka Rosati zagrała w filmie "Śniegu już nigdy nie będzie", który jest polskim kandydatem do Oscara. Druga produkcja z udziałem "złotego" dziecka nie została jeszcze odkryta. 

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati

Reklama

Reklama

Reklama