Reklama
Reklama

Weronika Marczuk o późnym macierzyństwie i sytuacji na Ukrainie: "dużo złych rzeczy się dzieje"

Weronika Marczuk (50 l.) zniknęła na dłuższy czas z przestrzeni publicznej i skupiła się na życiu prywatnym. Jej życie całkowicie zmieniło się po urodzeniu pierwszego dziecka. Dziś opowiada o trudach macierzyństwa w późnym wieku.

Weronika Marczuk po rozwodzie z Cezarym Pazurą i oskarżeniach zniknęła na długi czas z sieci. Wszystko za sprawą mężczyzny, którego poznała w 2012 roku i zmian w sferze macierzyństwa. Mężczyzna pragnie być w pełni anonimowy i nie pcha się do social mediów swojej partnerki. Tymczasem Weronika dla magazynu "Co za Tydzień" postanowiła udzielić wywiadu, w którym opowiada o trudach w domu, jak i w jej ojczyźnie.

Weronika Marczuk o późnym macierzyństwie

Okazuje się, że para prowadzi uporządkowane życie prywatne. Ponad 2 lata temu pojawiła się na świecie pierwsza córka Weroniki. Nie była to jedyna ciąża z którą musiała się mierzyć Weronika z partnerem. Zanim urodziła córeczkę Annę, straciła bliźniaczą ciążę. Na szczęście poród uroczej Ani odbył się bez komplikacji.

Reklama

O ile ciąża i poród był dopiero wstępem do macierzyństwa, to warto zaznaczyć, że w momencie porodu, Weronika Marczuk miała 48 lat!

Weronika zapytana o kolejne plany na macierzyństwo, stwierdza, że chętnie zaszłaby ponownie w ciążę odpowiada, że tak. Jednak ze względu na wiek, zdaje sobie sprawę, że posiadanie potomstwa jest wyzwaniem dla organizmu kobiety.

Wśród minusów Weronika dodaje również efekt "30" lat, czyli zmęczenie.

Weronika Marczuk o Ukrainie

Weronikę Marczuk, która urodziła się na Ukrainie, szczególnie niepokoi obecna sytuacja polityczno-społeczna w ojczyźnie. Nie dopuszcza jednak do siebie myśli, że na Ukrainie doszłoby do wojny.

Kim jest Weronika Marczuk?

Weronika Marczuk, a dokładniej Weronika Olena Marczuk (Ołena Marczuk) urodziła się 28 listopada 1971 roku w Kijowie na Ukrainie. Jest współwłaścicielką Sting Communication i członkinią Polskiej Akademii Filmowej. Ukończyła szkołę muzyczną, a także prawo i administrację na UW. Była żona Cezarego Pazury. Weronika Marczuk jest dostępna na Instagramie pod nazwą @weronika.olena.pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Marczuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy