Reklama
Reklama

Werner pilnie zwróciła się do polskich piłkarzy. I to w jakich słowach

Anita Werner na co dzień trenuje bieganie, ale jest fanką także innych dyscyplin sportowych. Jedną z nich jest piłka nożna. Tuż przed meczem Polaków z Holandią zwróciła się do naszych reprezentantów. Co ciekawe, o ciekawy komentarz pod jej postem pokusił się także jej parter, Michał Kołodziejczak.

Anita Werner prowadzi sportowy tryb życia

Anita Werner często chwali się swoimi osiągnięciami w bieganiu. Dziennikarka nie odmawia sobie treningu nawet podczas urlopu, gdyż traktuje jako przyjemną formę spędzania wolnego czasu.

Niedawno pochwaliła się rekordem, jaki udało jej się zdobyć podczas półmaratonu.

"Jest! Pierwszy półmaraton w tym roku! I od razu życiówka! Oficjalny czas 2:03:21! Na zegarku to jeszcze lepiej wygląda, bo wyszło 2:02:22! Powoli, powoli zbliżamy się do złamania granicy dwóch godzin" - napisała wówczas, a w komentarzach aż zaroiło się od gratulacji.

Reklama

Anita Werner jest jednak fanką także innych dyscyplin sportowych, w tym przede wszystkim piłki nożnej. A jako że rozpoczęło się już Euro 2024, nie mogła sobie odmówić osobistego zagrzania naszych reprezentantów do walki o awans z grupy.

Anita Werner zwróciła się do polskich piłkarzy

Na dwie godziny przed pierwszym meczem Polaków Anita Werner zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w koszulce reprezentacyjnej. Dodała od siebie także kilka słów, by wesprzeć naszych piłkarzy.

"Ja już gotowa do kibicowania! Powodzenia Drużyno! Polacy grają dziś swój pierwszy mecz na #euro2024 i ja wiem, że przeciwnik trudny i Grupa ciężka, ale kocham te sportowe emocje i nic na to nie poradzę. Drużyno, Panowie, życzę Wam żeby to był piękny Turniej!" - napisała.

Co ciekawe, na uwagę zasługuje komentarz jej partnera, Michała Kołodziejczyka, który pokusił się o żart i napisał w komentarzu "A dzięki". On sam jest dziennikarzem sportowym i piłka nożna również jest jego pasją, zatem nie odmówił sobie żartu sytuacyjnego.

Mężczyzna ma to szczęście, że naszych orłów może wspierać prosto z trybun. Jak się okazuje, w Hamburgu spotkał Sławomira Peszko i zrobił sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Zapewne obaj panowie już nie mogą doczekać się sportowej uczty.

Zobacz też:

Anita Werner zdobyła się na szczere wyznanie. W jej życiu wszystko się zmieniło

Wieści z domu Anity Werner nadeszły tuż przed nocą. Nie ma na co czekać

Anita Werner w cekinowej małej czarnej. Zachwyciła na Gali Ekstraklasy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anita Werner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy