Reklama

Reklama

Reklama

Wakacyjna Adele bawi się z chłopakiem na Sardynii. Miłość kwitnie!

Adele (34 l.) została przyłapana ze swoim ukochanym Rich Paulem na jachcie w Porto Cervo, na Sardynii. Para spędzała czas wspólnie ze swoimi przyjaciółmi. Wygląda na to, że miłość między nimi kwitnie!

Adele po sześciu latach wróciła na scenę w wielkim stylu i wydała nowy album "30". Brytyjska wokalistka przeszła niesamowitą metamorfozę i schudła aż 45 kilogramów! Do tego otworzyła się na nową miłość, jaką jest amerykański agent sportowy, Rich Paul

Para pierwszy raz pokazała się razem publicznie jesienią 2021 roku podczas meczu NBA. Jak donosi portal "Daily Mail", zakochani mieszkają w luksusowej rezydencji, której poprzednim właścicielem był Sylvester Stallone.

Reklama

Adele i Rich Paul przyłapani na jachcie we Włoszech

Piosenkarka wychowuje syna Angelo z poprzedniego małżeństwa, ale marzy o drugim dziecku, a Rich nie ukrywa, że chciałby ponownie zostać ojcem. Jego córka jest już na pierwszym roku studiów.

Wygląda na to, że miłość między nimi kwitnie. Zakochani zostali przyłapali na wakacjach we Włoszech. Paparazzi zauważyli, jak w szampańskich humorach bawią się razem z przyjaciółmi na jachcie w Porto Cervo, na Sardynii. 

Adele miała na sobie letnią sukienkę maxi i była schowana na przeciwsłonecznymi okularami. Sprawiała wrażenie naprawdę szczęśliwej!

"Adele: One Night Only" - dwugodzinne wydarzenie specjalne. Kameralny, interaktywny występ Adele przed bliskimi przyjaciółmi dostępny na Polsat Go!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adele | Rich Paul

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy