Reklama

Reklama

Reklama

W internecie aż huczy od plotek! To dlatego Emil Stępień i Doda wzięli ślub?

W miniony weekend Doda Rabczewska (34 l.) zaskoczyła wszystkich swoim sekretnym ślubem z Emilem. Nie wszyscy jednak wierzą w szczerość jej intencji...

Trzeba przyznać, że Rabczewska wciąż jest w formie i nadal potrafi zaskoczyć wszystkich, skupiając na sobie całą uwagę.

Tak było ostatnio, gdy nagle obwieściła, że właśnie wzięła ślub z Emilem, którego niektóre media szyderczo określały mianem "nositorby". 

Doda w ostatnich miesiącach zapewniała, że są jedynie przyjaciółmi i nic więcej ich nie łączy. 

Celebrytka wypowiadała się o nim w samych superlatywach. To on miał ponoć przyczynić się do jej nawrócenia. 

"Emil Stępień, mój partner biznesowy i przyjaciel, na początku zaciągał mnie raz na jakiś czas do kościoła. Teraz to nasz niedzielny rytuał" - opowiadała w "Vivie".

Reklama

Ostatecznie okazało się, że przyjaźń przerodziła się w miłość. W miniony weekend Rabczewska zabrała najbliższych do Hiszpanii, gdzie ślubowała Emilowi przed Bogiem. Był to jej pierwszy ślub kościelny.

Na Instagramie zaroiło się od gratulacji, ale nie wszyscy uwierzyli w szczerość ich intencji. Internauci zaczęli snuć teorie spiskowe, że ślub to bujda!

"A to nie na potrzeby procesu? Małżonkowie mają prawo odmówić zeznań przeciwko sobie, czy to tylko tak w filmach jest? Chyba tylko po to, żeby nie zeznawać przeciwko sobie w wiadomej sprawie!" - spekulował w komentarzach internauta na jednym z portali. 

"Z Dodą ma układ żeby nie zeznawać przeciw sobie" - informował ktoś inny.

"Sprytne. Mąż nie może zeznawać przeciwko żonie" - wtórował mu kolejny użytkownik sieci. 

Takich głosów, także pod naszymi artykułami o ślubie Rabczewskiej, jest naprawdę sporo. 

Cóż, rzeczywiście jest tak, że zgodnie z art. 182 § 1 Kodeksu Postępowania Karnego osoba najbliższa dla oskarżonego może odmówić składania zeznań. 

A przypomnijmy, że na lubym Rabczewskiej ciążą zarzuty "podżegania bezpośrednich wykonawców do popełnienia przestępstwa na szkodę Emila Haidara", co mogliśmy wyczytać w oficjalnym komunikacie policji. 

My oczywiście nie dowierzamy takim spekulacjom, a Dodzie i Emilowi życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! 

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy