Reklama
Reklama

Vincent Cassel i jego 21-letnia żona nie posiadają się ze szczęścia

Niespodziewanie potoczyły się losy francuskiego aktora Vincenta Cassela (52 l.)...

Nowy rok postanowił rozpocząć od długiego urlopu na skąpanych o tej porze roku w słońcu złotych plażach Brazylii, co dokumentuje licznymi zdjęciami na swoim Instagramie.

Przy okazji Vincent Cassel nie pozostawił już wątpliwości co do tego, o czym spekuluje się od kilku tygodni. Hollywoodzki gwiazdor filmowy wkrótce zostanie ojcem. Ciążowy brzuszek jego małżonki, 21-letniej Tiny Kunakey, jest już wyraźnie zaokrąglony!

Kobieta jest drugą żoną aktora. Gwiazdor w sierpniu 2013 roku rozwiódł się z równie wielką gwiazdą kina - Monicą Bellucci. Byli parą przez 17 lat, w tym 14 lat małżeństwem. Mają dwie córki: 14-letnią Devę i o 6 lat młodszą Léonię.

Reklama

Po rozwodzie Cassel przez trzy lata był singlem i wcale nie zamierzał tego zmieniać. W wywiadach opowiadał, że po rozpadzie małżeństwa woli być sam. Miał poczucie, że zrobił w życiu to, co do niego należało i miłość już raczej mu się nie przytrafi. A jednak!

Latem 2016 roku Cassel, prywatnie zapalony miłośnik surfingu, wybrał się do popularnego wśród surferów kurortu turystycznego na południu Francji - Biarritz. Tam poznał niezwykłej urody modelkę i także pasjonatkę ślizgania się na falach Tinę Kunakey.

Na wakacyjnym romansie się nie skończyło. Kilka tygodni od ich pierwszego spotkania Vincent umówił się na lunch z... ojcem Tiny, by rozwiać wszelkie wątpliwości, czy ma wobec niej poważne zamiary. - Na tym spotkaniu był też mój brat. Podobno rozmawiali głównie o filmach - relacjonowała potem Tina.

Co ciekawe, gdy poznała Cassela, wcale nie wiedziała, że to słynna gwiazda kina. - Dorastałam na wsi. Nie mieliśmy telewizora, nie chodziliśmy do kina. Moim światem była szkoła, gra w piłkę nożną i ganianie po okolicy - mówi z rozbrajającą szczerością modelka.

W drugą rocznicę pierwszego spotkania aktor podarował ukochanej pierścionek zaręczynowy. - Nie odpowiedziałam od razu, bo się tego nie spodziewałam. Wcześniej w ogóle nie poruszaliśmy tego tematu - wyznała Tina.

Ślub wzięli w sierpniu zeszłego roku w oddalonym o kilka kilometrów od Biarritz nadmorskim miasteczku Bidart. Tina miała na sobie piękną suknię od Very Wang. Na ceremonii nie było córek Cassela Devy i Léonie.

Nie jest tajemnicą, że różnica wieku między aktorem a jego wybranką wzbudza sporo kontrowersji. Monica Bellucci podobno też nie jest zachwycona życiowym wyborem byłego męża.

***


Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Vincent Cassel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy