Reklama
Reklama

Victoria Beckham martwi się o swoje małżeństwo! Co się stało?

Victoria Beckham (47 l.) martwi się o swoje małżeństwo! Rzekome powody do niepokoju dostarcza jej mąż, David (46 l.). Co takiego zrobił były piłkarz?

Victoria Beckham (posłuchaj) i David Beckham od 22 lat tworzą małżeństwo. Para doczekała się czwórki dzieci i pomimo sławy, rzadko słychać o skandalach z ich udziałem. Zagraniczne media donoszą, że projektantka mody martwi się o przyszłość swojego małżeństwa. Powody do rozmyślania ma dostarczać jej mąż, który wdał się w imprezowe towarzystwo. 

Reklama

Victoria Beckham martwi się o swoje małżeństwo! Co się stało?

David Beckham przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie spędza czas ze swoim przyjacielem, Dave’em Gardnerem, byłym partnerem aktorki Liv Tyler. Nie byłoby w tym nic niestosownego, gdyby nie fakt, że agent sportowy cieszy się życiem singla i często wychodzi na miasto. W eskapadach towarzyszy mu były piłkarz. Panowie niedawno zostali przyłapani przez fotoreporterów w restauracji oraz na meczu koszykówki. Częste wypady mają podobno denerwować byłą wokalistkę "Spice Girls". Według informatorów Victoria martwi się, że jej mąż zacznie imprezować.


Dodatkowo Posh podejrzewała, że małżeństwo aktorki i agenta rozpadło się, gdy Dave zaczął spędzać więcej czasu w ich domu w Cotswolds. Bez Liv i dzieci, ponieważ zostali oni w Los Angeles. 47-latka zdaje sobie sprawę z tego, że jej mąż jest znany i atrakcyjny, a na nocnych imprezach wiele kobiet skusi się, aby spróbować go poderwać.

Podobno kobieta ma plan, jak odciągnąć męża od imprezowego kumpla. Chce z całą rodziną wybrać się na wakacje, tak, aby spędzać czas tylko w najbliższym gronie!

Zobaczcie również:

Syn Beckhama podpisał kontrakt piłkarski! Ma talent po ojcu?

Pośladki Beckhama na Instagramie Victorii Beckham - zobacz zdjęcie!

Victoria Beckham chwali się perfekcyjną figurą

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Victoria Beckham | David Beckham
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy