Reklama
Reklama

Varius Manx odpowiada na zarzuty Kuszyńskiej. Pójdą z tym do sądu! Miarka się przebrała

Marta Kuszyńska (37 l.) postanowiła opowiedzieć o swoich traumatycznych przeżyciach. W głośnym wpisie oskarżyła członków Varius Manx o molestowanie i znęcanie się psychiczne nad nią i jej siostrą. Zespół wydał oświadczenie, z którego wynika, że zamierza wstąpić na drogę sądową z Martą, by „bronić prawdy”.

Marta Kuszyńska jest siostrą byłej wokalistki zespołu Varius Manx - Moniki Kuszyńskiej (42 l.). 9 lutego kobieta opublikowała na Facebooku wpis, w którym oskarżyła muzyków wspomnianego zespołu o molestowanie i znęcanie się psychiczne nad nią i jej siostrą.

Varius Manx odcina się od zarzutów Kuszyńskiej

Wypowiedź Marty wywołała burzę w internecie. Jej obserwatorzy nie szczędzili krytyki wobec zachowania mężczyzn z grupy Varius Manx (). Muzycy nie zwlekali z reakcją i niedługo potem udostępnili w sieci oświadczenie, w którym odcięli się od zarzutów kobiety.

Reklama

Już wtedy przyznali, że mają zamiar podjąć kroki prawne przeciwko Marcie Kuszyńskiej.

Monika Kuszyńska przerwała milczenie w sprawie Various Manx

Kolejne dni przyniosły nowe wieści. Milczenie przerwała Monika Kuszyńska, była wokalistka grupy Varius Manx. Gwiazda opublikowała w sieci nagranie zatytułowane "Już się nie boję!", w którym przyznała, że cierpi na nerwicę lękową, korzysta z pomocy terapeuty, ponieważ współpraca z zespołem była dla niej trudnym czasem.

Zauważyła również, że nie otrzymała wsparcia od kolegów po wypadku spowodowanym przez Roberta Jansona, lidera grupy, w efekcie którego wylądowała na wózku inwalidzkim.

Varius Manx pozywa Martę Kuszyńską

Po tygodniu od pojawienia się w sieci poruszającego wpisu Kuszyńskiej zespół wydał kolejne oświadczenie, z którego wynika, że przestają publicznie komentować tę sprawę, ponieważ skierowali sprawę do sądu. Jak pokreślili po raz kolejny, zarzuty skierowane w ich stronę uważają za nieprawdziwe.

Zobacz też:

Były lider Varius Manx zniknął. Już lata temu był posądzany o znęcanie

Anita Lipnicka o molestowaniu w Varius Manx. Ma kontakt tylko z jedną osobą

Robert Lewandowski zagrożony. Policja wszczęła śledztwo w sprawie

USA: Alec Baldwin pozwany do sądu w związku ze śmiercią operatorki filmowej Halyny Hutchins

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Varius Manx | Marta Kuszyńska | Monika Kuszyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy