Reklama

Reklama

Reklama

Ukraińska modelka nagrała odpowiedź dla rosyjskiej propagandy. "Zamknijcie się"

Julia Ratner nagrała serię TikToka, która była odpowiedzią na akcję "Stop Hating Russians", która jest kolejnym propagandowym pomysłem Rosji. Modelka ma dość dosadną odpowiedź.

To, że w Rosji propaganda hula i ma się świetnie, nikogo nie dziwi. Rosyjski rząd po bezsensownej inwazji na Ukrainę i po krytyce, z którą musiał się mierzyć z każdej strony, postanowił rozpocząć kolejną propagandową akcję. Tym razem polegała ona na zaprzestaniu krytykowania Rosjan. Filmiki pod nazwą  "Stop Hating Russians" zalały internet.

Julia Ratner odpowiada na rosyjską propagandę

Jednak odpowiedź na nowy pomysł Rosjan dość szybko się pojawił w mediach. Choć nieustannie słyszy się o protestujących Rosjanach, nie jest tajemnicą, że Władimira Putina popiera 70 procent społeczeństwa. Wprawdzie może ono być zastraszona, ale umówmy się, przez lata Rosja nie była odcięta od internetu i doskonale wiedziała, co dzieje się poza granicami kraju.

Reklama

Julia Ratner nagrała odpowiedź na rosyjski film i opublikowała to na TikToku. Słowa są bardzo dosadne i może trafią do niektórych Rosjan.

Zobacz też:

Córka Putina słono płaci za wojnę w Ukrainie! Sensacyjne wieści z domu "genialnej Marii"!

Władimir Putin i tajemnicza położna z miliardami na koncie. Szokujące, co teraz wyszło!

Julia Wieniawa zrobiła sobie tatuaż na Bali. Fani są przerażeni!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin | wojna Ukraina-Rosja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy