Reklama
Reklama

Ukochany Magdy Gessler przeżywa ciężkie chwile, a ona nie może mu pomóc. Kryzys w związku może nadejść niedługo

Magda Gessler jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiego show biznesu. Restauratorka nie może narzekać na nudę. Właśnie jest w trakcie kręcenia kolejnego sezonu swojego programu. Tymczasem jednak myślami zapewne jest w Kanadzie, gdzie na co dzień mieszka jej ukochany, który aktualnie przeżywa ciężki moment. Magda nie może niestety być przy nim w tych trudnych chwilach.

Związek Magdy Gessler przechodzi kryzys

Magda Gessler od wielu lat dzieli swoje życie pomiędzy Polskę a Kanadę, gdzie mieszka jej ukochany. Waldemar Kozerawski jest znanym i cenionym lekarzem, który w Toronto prowadzi własną klinikę medycyny estetycznej. Jak się okazuje, ich związek na odległość może przechodzić poważny kryzys. Restauratorka wyznała, że nie wie, jak dalej potoczy się jej relacja.

"Póki co za każdym razem udawało nam się wychodzić obronną ręką z trudnych sytuacji, jednak jak będzie w przyszłości... tego nie wiem" - wyznała Magda Gessler w wywiadzie dla magazynu "Show".

Reklama

Magda Gessler nie wspiera ukochanego w trudnych chwilach

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski od ponad dwóch dekad tworzą związek na odległość. Tym razem kilometry okazały się dla pary prawdziwą przeszkodą. Lekarz niedawno pochował swoją pierworodną Jennifer, która odeszła, mając zaledwie 45 lat. Choroba zabrała ojcu ukochaną córkę. Dla Waldemara musiała być to niewyobrażalna strata, która wpłynęła na jego samopoczucie. W tak trudnych chwilach lekarz nie może jednak liczyć na wsparcie Magdy Gessler, która aktualnie przebywa w Polsce.

Restauratorka z pewnością również bardzo mocno przeżyła śmierć pasierbicy. W swoich mediach społecznościowych udostępniła zdjęcie Jennifer z poruszającym wpisem.

“Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim, moja droga Jennifer, tym znikaniem swoim! Pełno nas, a jakoby nikogo nie było: jedną maluczką duszą tak wiele ubyło..." - napisała wtedy.

Szkoda, że Gessler nie może wspierać ukochanego w tych trudnych chwilach w Kanadzie.

Dla Magdy Gessler zawsze najważniejsza była rodzina. Celebrytka chętnie pokazuje, jak spędza czas z dziećmi oraz wnukami. Niestety mieszka daleko od ukochanego i nie może być przy nim w żałobie.

Zobacz też:

Lawina krytyki po "Kuchennych rewolucjach". Internauci nie kryli oburzenia

Magda Gessler zaliczyła straszną wtopę. Takie obuwie nigdy nie powinno znaleźć się w jej posiadaniu

Magda Gessler zdradza swój sposób na naturalne piękno. Dzięki temu zachowała młody wygląd

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy