Reklama

Reklama

Reklama

Uczestnik "Big Brothera" wściekły na Dorotę Wellman

Mateusz Sławiński (33 l.) jeszcze długo będzie wspominał wizytę w studiu "Dzień Dobry TVN". Marcin Prokop (42 l.) i Dorota Wellman (58 l.) byli dla niego bezlitośni ponoć nie tylko na wizji, ale i poza nią. Uczestnik "Big Brothera" podczas rozmowy z nami nie kryje żalu.

Marcin Prokop i Dorota Wellman są najbardziej lubianym duetem w "Dzień Dobry TVN". Mateusz Sławiński też był ich wielkim fanem, jednak wczoraj - po tym, jak został potraktowany - zmienił zdanie.

Warto przypomnieć, że uczestnik "Big Brothera" podczas dwumiesięcznego pobytu w programie sporo namieszał. Najpierw zaszokował wszystkich opowieścią o uzależnieniu od narkotyków, następnie zerwał koszulkę z uczestniczki Malwiny pod wpływem alkoholu, a w ostatnim tygodniu obraził nieżyjących rodziców innego ze współzamieszkujących dom Wielkiego Brata - Kamila.

Reklama

Jak mówi Mateusz, prowadzący "DDTVN" od samego początku byli do niego negatywnie nastawieni. Zdaniem internautów chcieli zrobić z niego kogoś gorszego niż jest. Niektórzy twierdzili nawet, że Wellman patrzyła na niego z pogardą.

Co powiedział nam Mateusz? Czytaj dalej na następnej stronie...

(źródło: Dzień dobry TVN/x-news)

"Muszę zmierzyć się z falą hejtu po programie i po tym, co zrobiła pani Dorotka. Nie podała mi ręki i powiedziała, że nie podaje ręki takim ludziom jak ja. Chodziło o zerwanie koszulki z Malwiny. Ona zarzuciła mi, że ją molestowałem. Wszyscy, którzy mnie znają, wiedzą, że to kompletne brednie. Nie spodziewałem się tego po niej. Nie chcę być postrzegany jako zboczeniec" - mówi nam rozgoryczony Mateusz. I dodaje:

"Czuję się niesłusznie oceniony. Mam nadzieję, że będę miał szansę bronić swojego dobrego imienia. To było bardzo niemiłe. Wiadomo, że ten gest przed rozpoczęciem rozmowy nastroił negatywnie i nic dobrego z tego nie było. Jednak taka jest telewizja".

Po zakończeniu wywiadu Prokop i Wellman nie pożegnali się ze swoim gościem. Bohater reality show zdradził nam, że już nigdy nie weźmie udziału w podobnym projekcie, bo bardzo dużo kosztowało go to psychicznie.

Na swoim Instagramie Mateusz poinformował, że szuka dobrego prawnika, który pomoże mu poprowadzić sprawę w sądzie przeciwko Dorocie Wellman.

Stacja TVN nie chce komentować sprawy.

Całą rozmowę z Mateuszem możecie zobaczyć poniżej:

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy