Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Uczestnicy „Ślubu od pierwszego wejrzenia” świętują razem! Pokazali zdjęcia!

Okazało się, że „Ślub od pierwszego wejrzenia” przyczynił się do powstania zgranej paczki przyjaciół, złożonej z byłych uczestników tego programu. Zżyli się na tyle, że postanowili zorganizować wspólną świąteczną imprezę!

W założeniu hitu TVN-u było, by eksperyment łączył ludzi w pary. Wygląda jednak na to, że choć nie udało się połączyć ze sobą zbyt wielu par i nie zrodziła się miłość, to między uczestnikami pojawiła się przyjaźń.

Reklama

Okazuje się, że z poprzednich edycji Ania Wróbel, Marcin Wichorwski i Jacek Wojciechowski zaprzyjaźnili się z dwiema uczestniczkami 3. sezonu - Agatą i Martyną.

Znajomi właśnie pokazali, że dzieląca ich odległość nie jest przeszkodą w tym, by od czasu do czasu się spotkać. Tym razem postanowili zorganizować świąteczną imprezę z ubieraniem choinki i widać, że doskonale bawią się w swoim towarzystwie.

Towarzystwo zebrało się w Krakowie, prawdopodobnie u Agaty lub u Ani Wróbel, które obydwie mieszkają właśnie w tym mieście. Przypomnijmy, że z Krakowa pochodzi też były mąż Martyny, z którym dziewczyna zażądała rozwodu.

On jednak nie pojawił się na spotkaniu. Za to pod jednym ze zdjęć znów pojawiły się spekulacje na temat kontaktów Agaty i Marcina Wichrowskiego. Internauci znów zaczęli sugerować, że tych dwoje jest ze sobą. 

Faktycznie świadczyć o tym mogą czułe gesty, z którymi nie kryli się pozując do zdjęć. Jednak oficjalnie ani Agata, ani Marcin nie potwierdzili swojego związku do tej pory.

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama