Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas! Sylwia Bomba wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

Znamy kolejną uczestniczkę 12. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”! Sylwia Bomba (34 l.), celebrytka i influencerka, spróbuje swoich sił na parkiecie popularnego show. Już od września w każdy poniedziałek o godz. 20:00 emitowane będą kolejne odcinki. Oczywiście w telewizji Polsat.

Przypomnijmy, że to trzecia uczestniczka "Tańca z Gwiazdami". Wcześniej informowaliśmy o himalaiście Denisie Urubko i Oliwii Bieniuk, córce Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. Trzeba przyznać, że nowa uczestniczka będzie miała silną konkurencję!

Sylwia Bomba: Kim jest?

Sylwia Bomba (34 l.) jest polską celebrytką i influencerką. Popularność zawdzięcza programowi "Googlebox". Jest jedną z najdłużej występujących uczestniczek. U jej boku pojawia się zawsze Ewa Mrozowska. Dziewczyny tworzą wyjątkowo zgrany duet i są najbardziej lubianymi postaciami show. Ich głośny śmiech, donośny głos i zabawne komentarze przyczyniły się do ogromnej sympatii widzów.

Reklama

Miało to też wpływ na jej instagramowy profil. Bombę obserwuje ponad 720 tys. ludzi! Celebrytka chętnie dzieli się życiem prywatnym oraz sesjami zdjęciowymi.

Z zawodu jest fotografem i ma profesjonalne studio "Czarne Owce". Prowadzi też agencję reklamową. Prywatnie jest żoną starszego o 14 lat Jacka i mamą trzyletniej Antosi.

Sylwia Bomba: metamorfoza

W ostatnich latach Bomba przeszła ogromną metamorfozę. Schudła 30 kilogramów! Wszystko zaczęło się od informacji dotyczącej stanu jej zdrowia. Okazało się bowiem, że choruje na insulinooporność.

Z pomocą lekarzy, odpowiedniej diety i przede wszystkim aktywności fizycznej, osiągnęła niezwykły rezultat. To była także próba jej charakteru. Jak się okazuje celebrytka jest ambitna i zdeterminowana. To cechy wyjątkowo przydatne w "Tańcu z Gwiazdami".

Format doczekał się już dwudziestu pięciu edycji w Polsce, z czego połowy w Polsacie. Jest nadawany od 2004 roku w aż 60 krajach. Przypomnijmy, że tej jesieni na parkiecie zobaczymy największe gwiazdy, a wśród nich Oliwię Bieniuk, Denisa Urubko i Sylwię Bombę. 

***pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Bomba | celebryci | Taniec z gwiazdami | influencerka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje