Reklama
Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Najlepsze metamorfozy 14. edycji!

Wielki Finał 14. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już za nami. Ten sezon z pewności utkwi na stałe w pamięci widzów, dzięki spektakularnym wykonom i metamorfozom gwiazd. Przypomnijmy sobie te najlepsze!

Zaskakujących przemian zdecydowanie nie brakowało w tej edycji. Z odcinka na odcinek gwiazdy sceny polskiej zaskakiwały swoim wyglądem. Kilka razy nawet doszło do tego, że widzowie mylili uczestników z oryginalnymi artystami. 

Maja Hyży jako Miley Cyrus

Ta przemiana jest zdecydowanie jedną z tych, które najbardziej wprawiły publiczność w osłupienie. Kiedy Maja wyszła na scenę, wszyscy byli przekonani, że stoi przed nimi autentyczna Miley Cyrus! 

Wokalistka zachwyciła charakteryzacją, która sprawiła, że Hyży wyglądała jak siostra bliźniaczka amerykańskiej gwiazdy. Wokalnie Maja również zaprezentowała się na najwyższym poziomie. 

Piotr Gawron-Jedlikowski jako CC Catch

Reklama

W jednym z pierwszych odcinków programu aktor Piotr Gawron-Jedlikowski sprawił, że wszystkie kobiety pozazdrościły mu nóg. Mężczyzna wcielił się w rolę piosenkarki CC Catch.

Patrząc na Piotra w tej stylizacji, nikt nie powiedziałby, że pod misterną fryzurą i skórzanym scenicznym strojem kryje się aktor znany z "Korony Królów".

Magdalena Narożna jako Grażyna Łobaszewska

Wokalistka, jako pierwsza uczestniczka w historii programu miała przyjemność wcielić się w postać Grażyny Łobaszewskiej. Magdalena Narożna poważnie podeszła do zadania, gdyż bardzo ceni wybitną polską artystkę.

Kiedy liderka zespołu Piękni i Młodzi wyszła na scenę, oczarowała wszystkich swoim wykonaniem "Czas nas uczy pogody". Widzowie po jej występie stwierdzili, że gwiazda wypadła świetnie, nie tylko wokalnie, ale i aktorsko. 

Tamara Arciuch jako Liza Minnelli

Tamara Arciuch w tej edycji często królowała swoimi przemianami. Jedna metamorfoza jednak wyjątkowo zapadła w serca widzów. 

Swoim musicalowym występem w piosence "Mein herr" jako Liza Minnelli wytańczyła drogę do podium, a także zaskarbiła sobie przychylność widzów. Według jury, a także fanów programu, ten występ był jednym z najlepszych, jakie Tamara zaprezentowała podczas swojej przygody z programem. 

Anna-Maria Sieklucka jako Justyna Steczkowska

O tym występie nie można zapomnieć. Anna-Maria Sieklucka na scenie urządziła prawdziwe show i zabrała widzów do Buenos Aires. Artystka wcieliła się w jedną z najbardziej znanych polskich wokalistek Justynę Steczkowską.

Aktorka w 100 procentach odtworzyła postać artystki, pokazując przy tym jak świetnie się w tej roli czuje i bawi. Anna nie tylko brzmiała jak Steczkowska, ale także wyglądała! Oglądając jej wykonanie "Boskiego Buenos" można było pomylić ją z oryginalną Justyną.

Paweł Góral jako Violetta Villas

Jak to mówią, ostatni będą pierwszymi. Na naszej liście spektakularnych przemian, nie mogło zabraknąć Pawła Górala, który już w pierwszym odcinku programu oczarował wszystkich swoją metamorfozą.

Aktor powalił na kolana doskonałym wykonaniem oraz kreacją polskiej divy Violetty Villas. Paweł podczas premiery programu, nie tylko zrobił największe wrażenie swoją przemianą, ale również został zwycięzcą pierwszego odcinka.

Która przemiana z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" najbardziej zapadła wam w pamięć?

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy