Trzeci odcinek show otworzyli prowadzący, czyli Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor jako Charles & Eddie i zaśpiewali utwór "Would I Lie To You" (sprawdź!). Nasi prowadzący w tym wykonaniu byli bardzo uroczy!
Na naszej scenie jako pierwsza wystąpiła Basia Kurdej-Szatan. Tym razem wcieliła się w postać sanah i zaśpiewała utwór "etc." (posłuchaj!). Było romantyczne i jakże dziewczęco!

Jesteś tak wspaniała i słodka jako ta sanah. Wydaje się , że to jest twoje drugie wcielenie. Barwa głosu jest zadziwiająco podobna
Genialnie zrobiłaś głos sanah. Kapitalnie odtworzyłaś klip i klimat
Zobaczyłem naturalność, która jest zawsze kluczem do sukcesu
Drugim uczestnikiem był Chris Cugowski. Aktor wykonał utwór "Welcome to the jungle" (sprawdź!) i zachwycił wszystkich! Było głośno, dziko i ostro! Po tym występie Basia Kurdej-Szatan padła przed Chrisem na kolana! Natomiast w rozmowie z Maciejem Dowborem Chris przyznał, że bardzo ucieszył się na to wykonanie.

Jak ty się człowieku tu odpaliłeś. Czekałem na ten moment i naprawdę to jest to. Uwielbiam cię w takiej muzie
Będę musiał to nagranie skasować po powrocie do domu, żeby żona nie zobaczyła tej klaty bo mnie wymieni na lepszy model
Następnie, w bardzo zaskakującej roli wystąpiła Paulina Sykut-Jeżyna, która wcieliła się w raperkę Nicki Minaj. Prezenterka wyrapowała piosenkę "Anaconda" (zobacz klip!). Było bardzo HOT!

Niezwykle seksowny i erotyczny kawałek, bo taki ma być. Fantastyczna w nim jest Nicki Minaj, bo ona taka jest. A Ty Paulina dziś wykonałaś mega zawodową, profesjonalną robotę; postaciową, choreograficzną, wokalną. Bardzo odważne zadanie! A Ty zrobiłaś to tak gorąco, że wąż strażacki jest potrzebny żeby nas tutaj ostudzić
Czwartym uczestnikiem był Robert Janowski. Aktor wprowadził nas w przepiękny, romantyczny nastrój wykonując jeden z największych hitów Lionela Richiego - "Say you, say me" (sprawdź!). Za to wykonanie otrzymała owacje na stojąco od całej czwórki jury.

W ogóle nie wystawałeś zza tej postaci. Naprawdę! Ani głosowo, ani w żaden sposób. No pokazujesz tu wielki talent od samego początku. I to jest pierwszy raz dla mnie, kiedy się tak stopiłeś z rolą. Super!
Naprawdę poniosłeś nas, Serce drży! Ja Ciebie uwielbiam w takich utworach
Kasia Łaska zaskoczyła nas wykonaniem utworu z repertuaru, którego nikt by się po niej nie spodziewał... Zaśpiewała piosenkę disco polo "Bara Bara" (sprawdź!) zespołu Milano. Tym występem rozruszała całą publiczność w studio i Michała Wiśniewskiego.

Ja przeszedłem do sekcji tanecznej
Kaśka, wpisałaś się w to idealnie. Wyglądasz jak Bogdan! Przyjąć to wyzwanie to też jest zacne, i nie zbagatelizować tego, tylko w pełni przekazać całą tę charyzmę, którą mają ci wykonawcy, co było widać po publiczności
Jeżeli chodzi o tekst utworu, to ja myślę, że to jest bardzo kulturalne tłumaczenie piosenki Nicki Minaj
Aktor Adam Zdrójkowski wcielił się w postać Gipsy Kings i wykonał utwór "Bamboleo" (sprawdź!). W tej roli był absolutnie fenomenalny! Na scenie był power i super zabawa.

Adam, Ty wcześniej w ogóle nie śpiewałeś, nie miałeś doświadczenia wokalnego, a Ty totalnie potrafisz podrobić te wokale. To jest niesamowite! Ty jesteś jakimś kosmitą! Z każdym utworem się tak rozwijasz tutaj, że naprawdę duże brawa!
Klara Willimas zaśpiewała superhit lat 80-tych "Sun of Jamaica" (sprawdź!) zespołu Goombay Dance Band. Po raz pierwszy w programie wcieliła się w postać mężczyzny i wybrnęła z tego zadania wyśmienicie.

Ja uważam, że Klara była znakomita. Skradła moje serce! Po prostu jesteś aż tak brzydka, że aż ładna
Ostatnim uczestnikiem był Tomasz Ciachorowski, który tym razem wcielił się w postać Olka Klepacza z Formacji Nieżywych Schabuff i zaśpiewał piosenkę "Ławka" (sprawdź!).

Jesteś cudnym Olkiem, Tomek! Naprawdę. Moim zdaniem to była świetna rola, słyszałam głos Olka Klepacza!
Jak do tej pory, to jest najlepszy Twój występ. Bardzo mi się to podobało
Odcinek wygrał Chris Cugowski, a czek na 10 tysięcy złotych przekazał na rzecz Bartka Przychodzkiego z Fundacji Się Pomaga.
Tabela wyników po pierwszym odcinku wygląda następująco:
1. Chris Cugowski
2. Robert Janowski
3. Tomek Ciachorowski
4. Basia Kurdej - Szatan
5. Adam Zdrójkowski
6. Klara Williams
7. Paulina Sykut - Jeżyna
8. Kasia Łaska



Nie mogliście obejrzeć odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Nic straconego! Oglądajcie na PolsatGo już TERAZ








