Reklama
Reklama

Tragedia w rodzinie Snoop Dogga. Pożegnał bliską osobę

Tragiczna wiadomość obiegła świat - Bing Worthington, brat znanego rapera Snoop Dogga, nie żyje. Śmierć 44-letniego mężczyzny została ogłoszona przez samego artystę za pośrednictwem mediów społecznościowych, co wstrząsnęło fanami na całym świecie.

Snoop Dogg, w żałobie po stracie brata, podzielił się na Instagramie wieloma archiwalnymi zdjęciami Binga, obrazującymi wspomnienia z rodzinnych chwil. Raper wyraził swoje smutki emotikonami, oddając hołd nieżyjącemu bratu. Bing Worthington nie tylko był bliskim krewnym Snoop Dogga, ale także ściśle współpracował z nim jako menadżer trasy koncertowej. Ponadto, założył własną wytwórnię muzyczną, wnosząc swój wkład w świat muzyki.

Przyczyna nagłej śmierci Binga nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, co tylko pogłębia tę bolesną stratę dla rodziny i przyjaciół

Reklama

Kolejna tragedia w domu muzyka

Ta kolejna tragedia jest ciężkim ciosem dla Snoop Dogga, który niedawno przeżył trudne chwile związane z udarem swojej 24-letniej córki. Dodatkowo, w październiku 2021 roku rapera opuściła jego ukochana matka, Beverly Tate.

W jednym z ostatnich postów na mediach społecznościowych Snoop Dogg podzielił się wzruszającym zdjęciem swojej mamy i młodszego brata, Binga, wyrażając smutek i tęsknotę za bliskimi. W tych trudnych chwilach życzymy raperowi i jego rodzinie dużo siły i wsparcia, aby przetrwać ten bolesny okres żałoby.

Czytaj także: 

Smutne wieści z domu Snoop Dogga. Jego córka trafiła do szpitala

Snoop Dogg żebrze o zaproszenie na koronację. "Królowa była moją ziomalką"

Snoop Dogg rozbawiony odcinkiem "Pytania na śniadanie". Udostępnił go na swoim profilu!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Snoop Dogg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy