Reklama
Reklama

Tori Spelling z opuchniętą twarzą krąży po Calabasas

Tori Spelling (48 l.) nigdy nie ukrywała swojej namiętności do operacji plastycznych. Niestety, ten zgubny nałóg wyraźnie szkodzi jej twarzy, która już dawno straciła mimikę, a obecnie jest na dobrej drodze, by stracić również rysy...

Tori Spelling,ukochana córka bogatego i wpływowego producenta filmowego Aarona Spellinga miała luksusowe i smutne dzieciństwo. Jej matka, Candy nigdy nie ukrywała, że do córki żywi głównie niechęć i pogardę. Nazywała ją brzydactwem i nieudacznikiem. 

Od wczesnego dzieciństwa wmawiała córce, że jest za brzydka na to, by osiągnąć sukces, zrobić karierę, nie wspominając już o życiu osobistym, bo z taką twarzą nikt jej nie pokocha. Kiedy Tori miała 16 lat, matka zmusiła ją do pierwszej operacji plastycznej, Pod skalpel poszedł wtedy nos. 

Reklama

Z kolei tata bezgranicznie wielbił Tori i traktował jak księżniczkę. Niestety, pod koniec jego życia, Candy Spelling odseparowała córkę od ojca. Tori do tej pory nie może jej darować tego, że nie pozwoliła jej nawet pożegnać go przed śmiercią. Oczywiście, jak się szybko okazało, chodziło o pieniądze. 

Candy Spelling zatrzymała dla siebie szacowany na  500 milionów dolarów majątek męża, darowując Tori jedynie 800 tysięcy dolarów. Tłumaczyła, że nie należy jej się więcej, bo w ogóle nie interesowała się ojcem. 

Smutne życie Tori Spelling

Ostatecznie Tori została bez pieniędzy, ze zdradzającym ją ciągle mężem – seksoholikiem, zaniżoną samooceną i pięciorgiem dzieci, które śpią z nią w łóżku, chociaż najstarsze skończyło już 14 lat. 

Z tych wszystkich stresów celebrytka wprost nie może się powstrzymać, by nie majstrować przy twarzy. Być może doszła do wniosku, że skoro nad niczym w  życiu nie panuje, to chociaż z twarzą może robić, co chce, niestety, skutki stają się coraz bardziej opłakane. 

Mimikę Tori straciła już dawno, a obecnie jest na dobrej drodze do tego, by stracić pozostałości po rysach twarzy. Ostatnio paparazzi sfotografowali opuchniętą celebrytkę krążącą samochodem po Calabasas, gdzie obecnie mieszka z rodziną. 


Do twarzy jej z botoksem?

Zobacz też: 

Daria Zawiałow w nietypowej stylizacji na gali MTV

Weronika Rosati pochwaliła się zdjęciem z mamą

Ponad 300 tysięcy przedwczesnych zgonów. Polska w niechlubnej czołówce

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.plpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tori Spelling
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy