Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Top Model 6": Kamila Warzecha, kolejna transseksualna osoba w programie TVN

Kamila Warzecha (18 l.) to kolejna uczestniczka w historii polskiego programu "Top Model", która jest osobą transseksualną. Czy uda jej się podbić świat mody?

W historii polskiej edycji "Top Model" mieliśmy już do czynienia z kandydatką, która przeszła przemianę płci i z mężczyzny zmieniła się w piękną kobietę. Tą osobą była Michalina Manios.

Reklama

Teraz swoich sił w modelingu chce spróbować inna transseksualistka - Kamila Warzecha, która na razie w dowodzie wpisane ma - Kamil.

Kiedy dziewczyna pojawiła się na wybiegu, nikt z jury nawet nie przypuszczał, że tak naprawdę stoi przed nimi chłopak. Kamila jest bowiem osobą o bardzo subtelnej urodzie. W dodatku jej głos jest niezwykle kobiecy, co zainteresowało przede wszystkim Joannę Krupę.

Rodzina aspirującej do bycia modelką dziewczyny wspiera ją i stara się zrozumieć jej marzenia o wybiegu i profesjonalnych sesjach zdjęciowych. Mama rozumie także pragnienie Kamili do zmiany płci. Choć jest to dla niej trudne, wspiera córkę i robi wszystko, by osiągnęła swój cel.

18-latka przyznała, że pełna zmiana płci jest możliwa dopiero za 2-3 lata. Czy świat mody to zrozumie? Czy Kamila ma szansę na zrobienie kariery?

Dowiedz się więcej na temat: Top model

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje