Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tommy Lee zachwycony Dodą!

Na ulicach Mediolanu doszło do zaskakującego spotkania.

Doda (23 l.), jak prawdziwa gwiazda, nie robi zakupów w lokalnych butikach, tylko w światowych stolicach mody. Tym razem wybrała się do Mediolanu, ostentacyjnie rozgłaszając to na blogu i w SMS-ach wysyłanych do fanów, którzy zapłacili za tę usługę.

Reklama

Gdy szła jedną z włoskich ulic, zaczepił ją, wyraźnie zachwycony "walorami" naszej piosenkarki, jakiś facet. Okazało się, że to nikt inny, tylko... Tommy Lee (45 l.), były mąż Pameli Anderson (40 l.) i perkusista rockowego zespołu.

Doda opowiada o spotkaniu w dzisiejszym "Super Expressie":

"Szłam ulicą, gdy facet zobaczył mnie i mało nie padł z zachwytu. Okazał się bardzo sympatycznym człowiekiem. Zupełnie innym niż przedstawiano go w mediach. Dał mi swojego e-maila i prosił o kontakt".

Dorota jest bardzo zadowolona z zawarcia tak interesującej znajomości i przyznaje, że chętnie zaśpiewałaby, gdyby Tommy zagrał dla niej na perkusji.

Sam Tommy Lee z pewnością także niecierpliwie czeka na maila od Dody - w końcu który facet nie chciałby wymienić 40-letniej kobiety (obecnie znowu mieszka z Pamelą) na jej 23-letniego sobowtóra?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje