Reklama

Reklama

Reklama

Tomek Karolak "zwodzi Kołakowską"? Co ze ślubem?

Niedawno Tomek Karolak (45 l.) w końcu oświadczył się matce swoich dzieci. Jak jednak donosi jeden z tabloidów, Violka na ślub raczej nie ma co liczyć!

Jakiś czas temu aktor postanowił pójść w ślady Piotrka Woźniaka-Staraka i również publicznie poprosił swoją ukochaną o rękę. 

Odbyło się to na deskach jego teatru po premierze sztuki, w której gra... Doda! 

"Tomek padł na kolana, miał łzy w oczach. Było bardzo wzruszająco. Rodzice Tomka byli na widowni, mama uroniła łzę. Tomka Karolaka jeszcze tak romantycznego nie widziałam. Viola się nie popłakała, żeby nie zmył się makijaż" - zdradziła Aga Jastrzębska.

Wiele wskazuje jednak na to, że na zaręczynach może się skończyć. Tabloid "Fakt" donosi bowiem, że aktor nie pali się specjalnie do ślubu!

Reklama

"Tomek zasłania się brakiem czasu. Ma na głowie teatr, serial i inne zobowiązania, a to idealna wymówka. A tak naprawdę boi się po prostu tak poważnej deklaracji. Już same zaręczyny sporo go kosztowały" - zdradza informator gazety.

Cóż, Viola na oświadczyny musiała czekać 10 lat i przy okazji urodzić mu dwoje dzieci. Oby równie długo nie musiała czekać na sakramentalne "tak" Tomka!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy