Reklama
Reklama

Tomaszewska znów kusi w basenie. Bikini z sznureczków ledwo się trzyma. Fani zachwyceni: "Bellisima!"

Małgorzata Tomaszewska (33 l.), mimo że w Polsce pogoda coraz bardziej dopisuje, ona wolała wyruszyć na majówkę w miejsce, gdzie słońce będzie zagwarantowane. Ulubienica TVP odpoczywała nad basenem z mamą i ukochanym synkiem Enzo. Podczas egzotycznego szaleństwa pozwoliła sobie nawet na odważną sesję zdjęciową. Kto stał za obiektywem?

Tomaszewska znów kusi krągłościami. Bikini z sznureczków ledwo się trzyma. Fani zachwyceni: "Bellisima!"

Małgorzata Tomaszewska to zapracowana prezenterka Telewizji Polskiej. Prowadzi poranny program "Pytanie na śniadanie" oraz różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, które emituje w swojej stacji TVP. Gdy Małgosia znajdzie, choć chwilę wytchnienia, szybko pakuje walizki i rusza w cieplejsze strony świata. W lutym wybrała się z synkiem Enzo do Dubaju, a teraz znów może wygrzewać się w egzotycznym słońcu.

Na instagramowych fotkach widać, jak zgrabna prezenterka pozuje w mocno wyciętym bikini wiązanym na sznureczki. To nie pierwszy raz, gdy Małgosia udowadnia, jak pewnie czuje się przed obiektywem. Nie tak dawno pochwaliła się efektami nieco odważniejszej sesji zdjęciowej zrobionej przez profesjonalnego fotografa. Ubaw w basenie tak spodobał się prezenterce TVP, że dodała aż trzy zdjęcia w uwodzicielskim bikini. 

Reklama

Pod basenowymi fotkami pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy zachwyconych fanów, którzy życzyli jej udanych wakacji:

Jest czego zazdrościć?

Zobacz też:

Małgorzata Tomaszewska stoi murem za Cichopek i Kurzajewskim! "Będą świetni jak zawsze"

Jan Kliment w centrum wielkiej afery. Beata Tadla i Natasza Urbańska też zabrały głos. "Nic tego nie zmieni"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy