Reklama
Reklama

Tomasz Stockinger z ukochaną na pierwszych wakacjach!

Tomasz Stockinger (66 l.) jakiś czas temu wyznał, że jest zakochany. Jak widać, nowa relacja rozkwita, bo para zdecydowała się wybrać na wspólne wakacje!

Tomasz Stockinger od niedawna jest w szczęśliwym związku z partnerką, której imię nieustannie owiane jest tajemnicą. Aktor zdecydował, że ten związek utrzyma z dala od mediów. Jednak już wiemy, że nie wszystko da się ukryć. Gwiazdor wybrał się z ukochaną na pierwsze wakacje i od razu zostali przyłapani przez paparazzi!

Tomasz Stockinger z partnerką na wakacjach

O wakacjach aktora w Juracie, któremu towarzyszyła tajemnicza ukochana, rozpisał się portal se.pl. Podobno wybrali się właśnie do tego miejsca, ponieważ aktor miał tam recital podczas obchodów 90-lecia słynnego kurortu. Partnerka oczywiście była obecna podczas występu i trzymała kciuki, siedząc w pierwszym rzędzie. 

Po występie zakochani zdecydowali się pozostać dłużej w nadmorskim kurorcie. Tomasz miał wiele czasu dla ukochanej, zatem spacerowali po plaży, nieustannie się przytulając. Co więcej, oboje skusili się na nadmorskie słodkości - włoskie lody! W końcu co jak co, ale na wakacjach nie trzeba martwić się o dietę. 

Reklama

Czemu  Tomasz Stockinger zdecydował się ukryć swój nowy związek? Zdanie na ten temat zdradził w rozmowie z se.pl. Czeka na odpowiedni moment. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Stockinger
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy