Reklama

Reklama

Reklama

Tomasz Stockinger przyłapany ze znaną aktorką. Jest komentarz!

Tomasz Stockinger (62 l.) widywany jest ostatnio z byłą żoną swojego kolegi po fachu.

Z reguły ze stoickim spokojem przyjmuje plotki na swój temat. Gdy wmawiano mu romans z młodszą o 30 lat dziennikarką, naprawdę się wściekł. Czy to dlatego, że bał się wyrzutów ze strony... prawdziwej ukochanej?

Ostatnio gwiazdor "Klanu" widywany jest z aktorką Magdaleną Wołłejko (62 l.).

Choć w publicznych sytuacjach nie unikają trzymania się za ręce, wspólnie wychodzą z imprez i dobrze się ze sobą czują, aktor jest ostrożny w deklaracjach.

"Proszę nie żartować. Znamy się z Magdą od 40 lat, studiowaliśmy razem w szkole aktorskiej. To, że poszliśmy razem do kina czy teatru o niczym nie świadczy. Po prostu się wspieramy" - powiedział aktor "Twojemu Imperium", stanowczo wykluczając możliwość przerodzenia się tej przyjaźni w coś więcej.

Bez wątpienia Magda i Tomasz byliby dobraną parą - on jest mężczyzną po przejściach, ona kobietą z burzliwą miłosną przeszłością. Oba jej małżeństwa - z aktorami Piotrem Skargą i Piotrem Polkiem - zakończyły się głośnymi rozstaniami. Tomasz Stockinger obiecał jednak, że jeśli naprawdę się zakocha, to sam o tym opowie. Trzymamy za słowo!

Reklama

***

Zobacz więcej materiałów:

Twoje Imperium

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy