Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tomasz Raczek pyta na Facebooku, "kto to jest Kasia Sokołowska"? Podpowiecie?

Tomasz Raczek (61 l.) zastanawia się na swoim profilu na Facebooku, kim jest niejaka Kasia Sokołowska (42 l.)?

Dziennikarz opublikował zdjęcie, na którym widać wspomnianą panią pozującą z Dawidem Wolińskim tuż przy koszyku ze sztucznymi paznokciami.

Reklama

Okazuje się, że znana z programu "Top Model" treserka modelek - podobnie jak Woliński i Joanna Krupa - została twarzą hybrydowych lakierów do paznokci (jest również twarzą biżuterii), występuje w spocie telewizyjnym marki i kreowana jest na ekspertkę.

42-latka od kilku lat "reżyseruje pokazy mody", układa choreografię dla modelek, biega ze słuchawkami i mikrofonem, kontrolując, czy dziewczyny chodzą według jej pomysłów i wskazówek.

Jeśli ktoś nie posiada telewizora, ignoruje uliczne banery i reklamy w prasie kolorowej, ma w głębokim poważaniu modę i świat show-biznesu, prawdopodobnie nie wie, kim jest wspomniana Sokołowska i dlaczego ktoś uczynił z niej gwiazdę.

Nie nagrywa płyt, nie gra w filmach, nie jest artystką, modelką czy politykiem. Co więc robi w reklamie i dlaczego jej osoba miałaby kogokolwiek zachęcić do kupna jakiegokolwiek produktu?

Tomasz Raczek, od lat związany z telewizją i współpracujący z gwiazdami kina, zapewne natknął się na nią nie raz. Dlaczego więc pyta, "kto to jest Kasia Sokołowska?" na swoim publicznym profilu?

Znanego krytyka zaskoczył zapewne fakt, że treserka modelek została potraktowana jako gwiazda i zaangażowana do reklamy.

"Też mi się zdarza nie znać znanych osób. Wtedy zwyczajnie wpisuję nazwisko i imię w wyszukiwarkę i wiem 'wszystko'. Dlaczego Pan Tomek Raczek wolał wywołać temat na facebooku, to już jego tajemnica" - piszą internauci.

Co ciekawe, Andrzej Pągowski, znany artysta grafik, także nie do końca kojarzy osobę Sokołowskiej, czego dał wyraz w jednym z komentarzy pod postem Raczka.

Gdy jedna z internautek zastanawiała się, skąd takie pytanie, napisał:

"Bo chciał zrozumieć znaczenie określenia 'sławne osoby'... Swoją drogą też tej Pani nie znam...".

Podpowiecie Tomkowi i Andrzejowi, kim jest Kasia Sokołowska?

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Raczek | Kasia Sokołowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje