Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tomasz Oświeciński z "nową" dziewczyną na premierze filmu. To jego była żona

Tomasz Oświeciński (45 l.) zabrał swoją "nową" dziewczynę na premierę filmu Patryka Vegi. Towarzyszką aktora okazała się jego była żona. Tych dwoje postanowiło sobie dać szansę i wróciło do siebie.

Tomasz Oświeciński i jego żona ponad dwa lata temu zdecydowali się na rozwód. Aktor związał się z inną kobietą i wydawało się, że sprawa jego małżeństwa jest zakończona. Okazało się jednak inaczej... 

Reklama

Na początku bieżącego roku media obiegła wieść o powrocie Oświecińskiego to byłej. Rewelacje potwierdził sam zainteresowany.

"Wróciłem do byłej żony. Rozstaliśmy się dwa lata temu, a nawet wzięliśmy rozwód. W związku trzeba rozmawiać, a dialogu i wzajemnego zrozumienia między nami zdecydowanie zabrakło. Mam wrażenie, że moja kariera przerosła małżonkę, pojawiła się nieuzasadniona zazdrość i w efekcie uznaliśmy, że to nie ma sensu. Ale kilka miesięcy temu postanowiliśmy dać sobie jeszcze jedną szansę. Zrozumieliśmy, że najważniejsze jest uczucie. I teraz przeżywamy najlepszy czas" - mówił w "Twoim Imperium". 

Z takiego obrotu spraw zadowolona jest na pewno córka pary, Maja. Zresztą aktor wyznał, że to właśnie ona cały czas próbowała pogodzić rodziców. Udało się i wygląda na to, że miłość między byłymi małżonkami kwitnie. 

Ostatnio pojawili się razem na premierze filmu Patryka Vegi "Plagi Breslau". Zobaczcie, jak się prezentowali.

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Oświeciński

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje