Reklama

Reklama

Reklama

Tomasz Karolak odnowi bliższą znajomość z Magdaleną Boczarską? "Stara miłość nie rdzewieje"?

Tomasz Karolak (46 l.) wyraźnie schudł, zmarniał, ucieka w pracę. Dostał wsparcie z niespodziewanej strony.

Jak czytamy w tygodniku "Świat i Ludzie", nie najlepiej radzi sobie z tym, że jego życiowa partnerka Viola Kołakowska (39 l.) postanowiła zacząć nowy etap życia, z dala od marzeń o wspólnej przyszłości. Matka jego dzieci, Leny (9 l.) i Leona, (4 l.) zerwała zaręczyny, a on przeżył szok. 

Tym bardziej, że to aktor w tym związku był tym, który odchodził i powracał przez ponad 9 lat, zanim rok temu postanowił się oświadczyć. Teraz role się odwróciły. Karolak zawsze mógł wybierać wśród wielbicielek, których zawsze było wokół wiele. 

Reklama

Pierwszą poważną miłością była Magdalena Boczarska (38 l.), z którą zwrócił uwagę jeszcze na studiach w Krakowie. Byli jak papużki nierozłączki. Zaręczyli się, planowali ślub. 

Kiedy Tomasz Karolak odszedł, przez lata nie mogła się z tym pogodzić. Dopiero, gdy jej życie na nowo nabrało barw dzięki Mateuszowi Banasiukowi (31 l.), pogodziła się, odnowiła znajomość, przyjęła nawet ofertę grania w jego teatrze IMKA. 

Dziś, kiedy Tomasz Karolak przechodzi trudny czas, to ona daje mu największe wsparcie. Aktor spędza w teatrze jeszcze więcej czasu. Ucieka w pracę. Zatraca się w niej. Towarzyszy mu tam Magdalena.

Na początku lipca zagra w Imce w gościnnym przedstawieniu "Ludzie inteligentni". Mają czas na rozmowy. Wróble ćwierkają, że zaczynają się do siebie zbliżać. Może odradza się ich uczucie? Może naprawdę stara miłość nie rdzewieje. To byłby gotowy scenariusz komedii romantycznej. Pierwszoplanowi aktorzy już są.

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak

Reklama

Reklama

Reklama