Reklama

Reklama

Reklama

Tomasz Karolak naraził się Weronice Książkiewicz! Wyjawił jej sekret!

Weronika Książkiewicz (34 l.) będzie miała za złe Tomaszowi Karolakowi (44 l.), że publicznie wypowiada się na temat jej prywatnych spraw? W wywiadzie dla gazety aktor wygadał się na temat jej relacji z Mitją Okornem (34 l.)

Jakiś czas temu plotkowano, że Weronika Książkiewicz związała się z reżyserem Mitją Okornem.

Sama aktorka stanowczo dementowała te doniesienia.

"Chyba czas wyjaśnić tę sprawę. Moje serce jest wolne (...). Z Mitją pokazaliśmy się kilka razy publicznie, ale przecież nigdy nie mówiłam, że jesteśmy w związku. Jesteśmy przyjaciółmi. Zakończyłam jeden etap w życiu i rozpoczęłam drugi, w Warszawie. Na razie nikogo nie szukam" - mówiła w rozmowie z "Fleszem".

Jej słowom przeczyły zdjęcia, które paparazzi robili jej i mężczyźnie. Podczas spacerów trzymali się za ręce i wyglądali na naprawdę zakochanych.

Reklama

Mimo ich ostrożności, prawdę o relacji Książkiewicz i Okorna wyjawił... Tomasz Karolak!

Spotkał się z nimi na planie filmu "Planeta singli".

"Reżyserem jest Mitja Okorn. To było dla mnie bardzo fajne spotkanie filmowe z Weroniką Książkiewicz, partnerką Mitii. Zagraliśmy małżeństwo pod okiem jej chłopaka. Łatwo nie było. Weronika w ogóle nie miała lekko, bo Mitija bardzo uważał, żeby nikt nie pomyślał, że daje fory swojej dziewczynie" - powiedział w wywiadzie dla magazynu "Show".

Tym samym przez swoją nieostrożność zdradził tajemnicę Weroniki! Wygląda na to, że ją i Okorna połączyło coś więcej niż tylko przyjaźń.

Myślicie, że Książkiewicz okaże wyrozumiałość i wybaczy Karolakowi?

Według jej znajomych może być o to trudno. Podobno bardzo nie lubi, gdy ktoś publicznie wypowiada się na temat jej prywatnych spraw.

"Ona sobie tego nie życzy. Uważa, że nikt nie powinien wsadzać nosa w jej sprawy" - ocenia znajomy aktorki w rozmowie z "Faktem".

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy