Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tomasz Karolak chce zabrać dzieci na święta do nowej ukochanej! Co na to Viola?

Jego ukochana pracuje za oceanem i tam spędzi święta. Tomasz Karolak chciałby do niej dołączyć, a przy okazji pokazać swoim dzieciom Hollywood. Problemem może okazać się mama jego pociech...

Tym razem to nie jest przelotna miłostka a relacja naprawdę poważna! Tomasz Karolak (47) promienieje. 

Reklama

Rok po rozstaniu z Violettą Kołakowską (44) jest gotowy poukładać sobie życie na nowo – z modelką Magdaleną Malicką (39), znaną także jako Magda Dziun. 

Ukochana jest modelką światowego formatu. Ma urodę i osobowość. Nie boi się ryzyka. Już w wieku 16 lat pracowała na najlepszych wybiegach świata.

Dzieci mają artystyczny talent i kochają podróże.

"Mam cygańskie życie" – opowiada o sobie. 

Mieszka i pracuje w Los Angeles, w Warszawie bywa zdecydowanie zbyt rzadko. Związana z LA Models ma kontrakt z tych „nie do ruszenia”. I bardzo napięty grafik. Aż do Nowego Roku każdy dzień Magdaleny wypełniony jest przygotowaniami do sesji i pokazów.

O rodzinnych świętach w Polsce może tylko pomarzyć. W tym magicznym czasie Tomasz chce być blisko swej ukochanej. Zaplanował więc świąteczny urlop w Stanach. Entuzjazmem do pomysłu zaraził swoje dzieci, Lenkę (11 l.) i Leona (5 l.), które – jak on – kochają podróże.

Nową partnerkę taty wesoła dwójka poznała w październiku podczas pobytu modelki w Polsce. Bardzo się polubili. Wtedy spontanicznie powstał pomysł świąt całej czwórki w słonecznej Kalifornii. 

O ile zgodę na to wyrazi ich mama. Na początku grudnia pani Viola kręciła na Wyspach Kanaryjskich zdjęcia do programu „Agent – Gwiazdy”. 

"Po powrocie ma zapaść decyzja, ale Tomek wierzy, że będzie pozytywna. Wykupił już nawet bilety" – zdradza osoba z otoczenia aktora.

Lenka i Leon to energiczne dzieci, wszędzie ich pełno. Leona chwalą panie w przedszkolu, Lenka jest pilną uczennicą i rozwija zdolności artystyczne. 

Jak najbardziej zasłużyły sobie na wyjazd na wyjątkowe święta za oceanem!

***

Dowiedz się więcej na temat: Karolak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje