Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Tomasz Karolak chce odzyskać Violę?

Tomasz Karolak (46 l.) i Viola Kołakowska (40 l.) wrócą do siebie? Jest taka szansa!

- Przez to, co stało się w naszym życiu, chyba nabraliśmy do siebie zdrowego dystansu. Violka wybitnie sobie radzi, jest dla mnie objawieniem - mówił jakiś czas temu Tomasz Karolak o Violi Kołakowskiej, którą... po latach zaangażował w swoim Teatrze Imka. Była partnerka i matka jego dwójki dzieci zagra w sztuce "Byczek Fernando", a Tomasz nie może się jej nachwalić.

- Jest zupełnie inny w porównaniu z tym, jak traktował Violkę podczas wspólnych występów z zespołem "Pączki w tłuszczu" - mówi tygodnikowi "Na żywo" znajomy pary. "To już tyle lat, z wiatrem i pod wiatr, przed siebie" - śpiewali wtedy na jednej scenie, a ich życie niewiele odbiegało od słów piosenki.

Reklama

Tworzyli parę przez jedenaście lat, ale dopiero przed rokiem Tomek poprosił Violę o rękę. Dalszego ciągu jednak zabrakło. Aktor, pochłonięty pracą, dalej pojawiał się w domu i znikał. Ukochana więc zdecydowała, że dość ma samotności i życia z mężczyzną, który o planowanym ślubie nawet nie myśli. Zaczęła spotykać się z przystojnym barmanem z Saskiej Kępy i... to ruszyło lawinę zmian!

Zazdrość sprawiła, że gwiazdor zaczął zasypywać Violę pytaniami i pretensjami. Zarzucał jej nawet to, że niedostatecznie opiekowała się nim po ataku wyrostka robaczkowego. Kiedy słowa nie pomagały, postanowił bardziej o siebie zadbać. Zrzucił zbędne kilogramy i zmienił styl ubierania się. Wyraźnie odmłodniał, ale Viola i tak wolała innego.

Zaczął więc realizować plan B i więcej czasu poświęcać bliskim. W ostatnie wakacje w Dębkach Tomek z ochotą opiekował się Lenką (10 l.) i Leonem (4 l.). A kiedy później Viola z Karoliną Malinowską, Olivierem Janiakiem i dziećmi poleciała latem do Grecji, odszukał ją i niespodziewanie pojawił się w kurorcie. Viola zaczęła odkrywać swojego eks na nowo. Po powrocie oniemiała z wrażenia, gdy dowiedziała się, że Tomek sprzedał wartą około miliona złotych kolekcję aut, by finansowo wesprzeć rodzinę!

Mimo tych starań, na balu Fundacji TVN gwiazdor pojawił się z inną - młodziutką Pauliną Kwaśniewską. Kiedy po kilku dniach wytłumaczył, że po prostu nie chciał być tego wieczoru sam.

Viola zaczęła mieć poważne rozterki. Już coraz mniej czasu spędza z nowym adoratorem...

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Viola Kołakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje