Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Tomasz Kammel mieszka w prawdziwych luksusach! Co za wnętrza!

Tomasz Kammel (49 l.) chętnie chwali się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Obserwatorzy mogą zobaczyć praktycznie całe mieszkanie dziennikarza. Trzeba przyznać, że żyje w samych luksusach... Ogromne okna z pięknym widokiem, domowa siłownia, oj można pozazdrościć!

Trzeba przyznać, że wnętrza Tomasza Kammela robią wrażenie! Prezenter stawia na minimalizm i ogromną przestrzeń. To dopiero wielkie okna!

W apartamencie dziennikarza z całą pewnością nie brakuje światła dziennego! 

W mieszkaniu Kammela nie mogło zabraknąć również siłowni! Wygląda na to, że prowadzący "Pytanie na śniadanie" nie musi czekać na odmrożenie branży fitness, bo ta kolekcja sprzętów jest imponująca.

Wiadomo, forma sama się nie zrobi. Tomasz nie musi obawiać się, że nie zdąży z idealną sylwetką do lata!

Reklama

W takiej kuchni to można gotować! Celebryta postawił na nowoczesny wystrój. Pomieszczenie jest przestronne, a uwagę zwraca ogromna wyspa. Prezentuje się imponująco.

Można zauważyć, że mieszkanie dziennikarza jest dość minimalistyczne. Kammel zrezygnował ze zbędnych bibelotów. Powściągliwie urządzona jest również łazienka, w której próżno szukać jakichkolwiek dodatków.

W salonie prezenter zdecydował się na spory akcent kolorystyczny w postaci różnobarwnej podobizny Marylin Monroe na ścianie. W apartamencie można dostrzec też kilka regałów i półek na książki.

Jak wam się podoba kącik Kammela? Chcielibyście tak mieszkać?


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje