Reklama
Reklama

Tom Cruise nie do poznania! Wstrząsające, co się stało z jego twarzą!

Tom Cruise jest jednym z najpopularniejszych aktorów za oceanem! Gwiazdor skrzętnie ukrywa również życie prywatne, a paparazzi fotografują go głównie na imprezach branżowych i premierach nowych filmów. Tym razem do sieci trafiły jednak fotki z meczu baseballa. Nie do wiary, jak teraz wygląda!

Tom Cruise jest raczej oszczędny w informowaniu mediów o swoim życiu prywatnym. Aktor rzadko udziela wywiadów, a jego prywatność owiana jest tajemnicą. Nie ma kont w portalach społecznościowych i niechętnie bryluje na salonach.

Nie da się ukryć, że Cruise postrzegany jest głównie przez pryzmat kościoła scjentologicznego, którego jego żarliwym wyznawcą przez kilkadziesiąt lat.

Kilka miesięcy temu pojawiły się jednak plotki, że myśli o odejściu z sekty. Miało się to wydarzyć dzięki jego rzekomej wybrance, która miała przekonywać go do odejścia.

Aktor przez ostatni rok pracował na planie filmu "Mission: Impossible", który ma doczekać się premiery jeszcze w 2021 roku. W sieci wielokrotnie można było zobaczyć, w jak doskonałej formie jest gwiazda.

Reklama

Nowa twarz Toma

Wszystko zmieniło się po opublikowaniu najnowszych zdjęć Toma, na których wygląda zupełnie inaczej! 59-latek pojawił się na trybunach stadionu baseballowego w towarzystwie swojego syna Connora. To właśnie tam zebrani mogli przyjrzeć się odmienionego twarzy Cruise’a.

Internauci śmiali się z aktora. Wśród komentarzy pojawiły się głosy, że myśleli, że scjentologia dba o wiecznie młody wygląd swoich wyznawców. Niektórzy zastanawiali się, czy nie są to efekty nieudanych zabiegów...

A wy co myślicie?

Więcej  newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Niebezpieczna substancja w lodach

Maja Hyży kusi w bieliźnie

Sandra Kubicka i Baron potwierdzili związek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: metamorfoza | Tom Cruise
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama