Reklama

Reklama

Reklama

To zdjęcie przejdzie do historii! Książę William, księżna Kate i Harry wygłupiają się na fotce

To zdjęcie zaskoczyło wszystkich! Książę William (33 l.), księżna Kate (34 l.) i książę Harry (31 l.) pokazali całkiem inne oblicze rodziny królewskiej!

Rodzina królewska kojarzy się wszystkim z powagą i dystansem. Ich oficjalne fotografie, jakie ukazują się w mediach, nie pozostawiają złudzeń: władcy Wielkiej Brytanii to nudni ludzie, których życie polega jedynie na sztywnym pozowaniu do zdjęć i uśmiechaniu się do poddanych.

Książę William, jego żona Kate oraz książę Harry pokazali jednak, że wcale nie musi tak być. Dzięki jednej fotografii, jaka ukazała się na Twitterze udowodnili, że rodzina królewska ma poczucie humoru.

Chodzi o zdjęcie zrobione podczas inauguracji akcji nagłaśniającej problemy osób borykających się ze schorzeniami psychicznymi. William, Kate i Harry wzięli udział m.in. w spotach reklamowych, które miały uczulić ludzi na to, aby zaczęli dbać nie tylko o zdrowie fizyczne, ale również i psychiczne.

Reklama

Podobno podczas nagrań członkowie rodziny królewskiej wyluzowali się do tego stopnia, że trzeba ich było prosić o zachowanie powagi.

Spodziewaliście się, że mają aż takie poczucie humoru?

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy