Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

To Tajner wyrzuciła wokalistkę Ich Troje?!

Dominika Tajner-Idzik podobno była bardzo zazdrosna o atrakcyjną i młodą Jeanette Vik. Czyżby to ona namówiła Wiśniewskiego do pozbycia się z zespołu dziewczyny?

Kilka dni temu okazało się, że wychowana w Norwegii Jeanette Vik nie będzie już dłużej śpiewała z Ich Troje. Michał wyjaśnił na facebooku, że zwolnienie dziewczyny wynika z jej niewystarczającej znajomości języka polskiego.

Reklama

"Niestety okazało się, że pomimo ogromu pracy jaki Jeanette włożyła w naukę języka, efekt końcowy nie jest na tyle dobry, aby można go było z czystym sumieniem i bez kompromisów pokazać światu" - napisał Wiśniewski.

Tymczasem "Fakt" podejrzewa, że w wyrzuceniu Jeanette z zespołu mogła maczać palce Dominika Tajner-Idzik, która podobno jest chorobliwie zazdrosna o Michała:

"Od początku patrzyła krzywo na młodą i atrakcyjną wokalistkę. Michał zwraca uwagę kobiet i ona doskonale zdaje sobie z tego sprawę. [Dominika] od samego początku starała się towarzyszyć Michałowi na każdym kroku. Aż w końcu została menedżerem zespołu. Głównie po to, żeby mieć wszystko na oku" - zdradza informator dziennika.

Nic dziwnego, że Tajner obawia się zdrady Wiśniewskiego. Tylko czy w takim razie ich związek ma w ogóle sens?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Dominika Tajner-Idzik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje