Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

To przez niego Doda rozwodzi się z mężem? Kim jest Max Hodges?

Informacja o rozwodzie Dody z Emilem Stępniem wywołała zamieszanie w internecie. Nie pierwszy raz zresztą… Piosenkarka zdążyła już kilka razy zasłynąć medialnymi rozstaniami. Tym razem jednak trudno nazwać wieści o rozwodzie gromem z jasnego nieba. Subtelne przesłanki wskazywały na to od dawna…

Doda (sprawdź!) do tej pory nigdy nie skorzystała z okazji, by zasłynąć w show biznesie dyskretnymi rozstaniami. Wręcz przeciwnie, za każdym razem starała się narobić wokół nich jak najwięcej szumu. 

Po rozstaniu z pierwszym mężem, Radosławem Majdanem, wyrzuciła jego ubrania do kontenera na śmieci i zadzwoniła po fotoreporterów, żeby uwiecznili, jak próbuje z niego odzyskać cokolwiek, co jeszcze nadaje się do noszenia. Cóż, przynajmniej miał szansę… Kolejny narzeczony piosenkarki, Nergal (sprawdź!) został jej pozbawiony. Jego rzeczy osobiste Doda uroczyście spaliła na balkonie. To raczej mało ekologiczny sposób, ale za to jaki widowiskowy!

Tancerza i choreografa Błażeja Szychowskiego na pożegnanie porównała do dzi*ki patrzącej na męski narząd płciowy, a apogeum osiągnęła w trakcie rozstania z Emilem Haidarem. Procesy sądowe o porysowany samochód, kradzież szafy z dokumentami, pierścionek zaręczynowy i rzekome zastosowanie wibratora na Seszelach ciągnęły się miesiącami. 

Ostatecznie w 2018 roku Doda poślubiła producenta filmowego Emila Stępnia i na jakiś czas był spokój. Niestety, właśnie się skończył…

Reklama

Kim jest Max Hodges?

Informacja o ostatecznym rozstaniu pary i pozwie rozwodowym nie jest wielkim zaskoczeniem. Zapowiadało się na to od miesięcy, a konkretnie od spotkania piosenkarki z amerykańskim celebrytą Maxem Hodgesem. 

Urodzony w Santa Cruz 40-latek o wyglądzie surfera przez kilka lat był zawodowo związany z jednym z najsłynniejszych portali plotkarskich na świecie TMZ oraz z serialem animowanym „Family Guy”, w którym użyczał głosu jednej z postaci. Po dwóch latach przerwy, wypełnionej podróżami, w 2015 roku wziął udział w programie randkowym "Millionaire Matchmaker”, a po jego zakończeniu ujawnił, że tylko udawał miłość do jednej z uczestniczek, dla zyskania rozgłosu. 

Odkąd Max zaczął chwalić się na Instagramie intymnymi zdjęciami z kobietą do złudzenia przypominającą Dodę, stało się jasne, że małżeństwo piosenkarki z Emilem Stępniem powoli przechodzi do historii. 

To przez niego Doda rozwodzi się z mężem?

Dowodem na to były zdjęcia, wykonane w Stambule, na dokładnie tym samym tarasie. Doda i Emil pracowali w Turcji nad ekranizacją książki Piotra Krysiaka „Dziewczyny z Dubaju”. Zdjęcia sugerują, że Hodges przebywał w Stambule w tym samym czasie. 

Publikacja zdjęć zbiegła się w czasie z gorzkim wyznaniem, jakie Doda poczyniła w rozmowie z Justyną Steczkowską na Instagramie. Dała wtedy do zrozumienia, że ciężko znosi wymuszoną pandemią izolację u boku Emila:

Jak pokazał czas, była to zapowiedź poważnych kłopotów…

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Emil Stępień | rozwód | Max Hodges

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje