Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

To pewne: Agnieszka Popielewicz w ciąży!

Prezenterka Polsatu (27 l.) potwierdziła, że zostanie mamą.

"Tak, jestem w ciąży" - powiedziała "Fleszowi" Popielewicz, która już niedługo - 6 sierpnia - będzie z mężem, producentem telewizyjnym Mikołajem Witem, obchodzić pierwszą rocznicę ślubu. Dla znajomych pary ciąża Agnieszki nie jest zaskoczeniem.

Reklama

"To poukładana Matka Polka" - mówi o niej jej koleżanka. "Jest ze Śląska, podobnie jak Mikołaj, a tam liczą się trzy rzeczy: rodzina, praca i porządek w domu, dlatego było wiadomo, że po ślubie będzie czas na dziecko" - tłumaczy. Co więcej, wszyscy są przekonani, że na jednym dziecku się nie skończy. Sama Popielewicz jest jedynaczką, więc marzy o dużej rodzinie.

Jeszcze niedawno w jednym z wywiadów prezenterka przyznawała, że nie wyklucza przerwy w karierze. Teraz deklaruje, że "będzie pracować tak długo, jak pozwoli jej na to jej stan". W przeciwieństwie do wielu innych celebrytek Popielewicz wiadomość o ciąży - mimo ogromnej radości - przyjęła spokojnie.

Nie ulega też zakupowemu szaleństwu: nie wydaje kroci na poradniki dla młodych mam, nie myśli o tym, jak urządzić pokój dla dziecka. "Teraz dla nich jest to, by ciążą rozwijała się prawidłowo" - zdradza znajoma Mikołaja i Agnieszki.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Popielewicz | ciąża | dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje