Reklama
Reklama

Teleturniej Wojciecha Jagielskiego okazał się klapą. Szybko pozbyto się go z anteny

Wojciech Jagielski (60l.) prowadził teleturniej w Telewizji Polskiej pod tytułem "Wielka draka o dzieciaka". Jego emisja miała miejsce w 2010 roku i potrwała tylko jeden sezon. Program okazał się klapą, a Jagielski stracił rolę prowadzącego. Jakie były tego przyczyny?

Wojciech Jagielski to polski dziennikarz, perkusista, a także prezenter radiowy i telewizyjny, który początkowo prowadził "Dzień Dobry TVN", jednak jego miejsce zajęła Jolanta Pieńkowska. Później był prowadzącym w "Pytaniu na śniadanie" razem z Beatą Sadowską. Po swoim debiucie w TVP udało mu się zdobyć kolejną posadę jako gospodarz teleturnieju "Wielka draka o dzieciaka". 

Na czym polegał teleturniej "Wielka draka o dzieciaka"?

"Wielka draka o dzieciaka" to teleturniej, w którym rodzice musieli wykazać się znajomością swoich dzieci. Ten program emitowany na antenie Telewizji Polskiej powstał na podstawie amerykańskiego formatu "That's my kid". Na czym dokładnie polegał?

Reklama

Teleturniej prowadzony przez Wojciecha Jagielskiego był podzielony na kilka rund, w których rywalizowało trzech opiekunów dzieci. Musieli oni rozpoznać lub przewidzieć zachowanie swojego dziecka. Rodzice, którzy wygrali w finale, dostawali kilkanaście tysięcy złotych na stypendium pociechy. Z kolei ci przegrani w finale otrzymywali pieniądze na spełnienie zachcianki dziecka. Niestety program został zdjęty z anteny po jednym sezonie.

Dlaczego teleturniej Wojciecha Jagielskiego został zdjęty z anteny?

TVP ogłosiło, że "Wielka draka o dzieciaka" znika z ramówki ze względu na zbyt małą oglądalność. Ostatni epizod teleturnieju obejrzało 1,6 miliona widzów. 

W programie "Wielka draka o dzieciaka" wyemitowano 12 odcinków. Po porażce teleturnieju Wojciech Jagielski dalej współprowadził "Pytanie na śniadanie" do 2012 roku. Później nawiązał dłuższą współpracę z Superstacją przy programach tj. "Wojciech Jagielski na żywo" oraz "Tok Szoł". 

CZYTAJ TAKŻE:

Wielka ekscytacja u Majdanów. Mają nowego członka rodziny

To on był pierwszym mężem Urszuli. Stanisław Zybowski poznał ją w Budce Suflera

Red Lips i "Kochana rycz": Kobieta po wielu przejściach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Jagielski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama