Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Te pary rozstały się w 2018 roku

Rok 2018 obfitował w wiele gwiazdorskich ślubów, narodzin dzieci, w tym royal baby, ale niestety także rozstań. Wśród par, które zakończyły swój związek w tym roku, są same gorące nazwiska! Sprawdźcie!

To było chyba najbardziej zaskakujące rozstanie tego roku! Kiedy media zaczęły się rozpisywać, że Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) i Marcin Gortat (34 l.) myślą już o ślubie, nagle gruchnęła wiadomość, że para postanowiła zakończyć swój związek. Jako że od początku oboje nie afiszowali się ze swoimi uczuciem i nigdy nawet nie potwierdzili oficjalnie, że są razem, temat rozstania także wymownie przemilczeli.

Reklama

Kiedy wyszło na jaw, że Edyta Górniak (46 l.) znów jest zakochana, wydawało się, że być może w końcu jej życie uczuciowe ustabilizuje się. Kilka tygodni temu jednak pojawiły się plotki o rozstaniu gwiazdy i jej ukochanego, kierowcy rajdowego Mateusza. Niestety, diwa ostatecznie potwierdziła rewelacje mediów, zamieszczając na Facebooku wymowny wpis, w którym tłumaczyła, że była zmuszona zakończyć tę relację.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje