Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Taniec z gwiazdami, 2. odcinek 12. edycji - relacja na żywo

Jesienna 12. Edycja „Tańca z gwiazdami” budzi ogromne emocje. Za stołem jurorskim pojawił się nowy sędzia, Andrzej Piaseczny. Tym samym skład jury powrócił do czteroosobowego, a do prowadzących: Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut-Jeżyny dołączyła doświadczona tancerka, Izabela Janachowska.

W ubiegłym tygodniu z programem pożegnał się Denis Urubko. W rywalizacji pozostało 9 par, a każda z nich już udowodniła, że jest gotowa walczyć do ostatniej kropli potu. 

Przewodnim tematem drugiego odcinka jest miłość. Z tej okazji Izabela Janachowska pozdrowiła z parkietu swojego męża, Krzysztofa Jabłońskiego, którego bardzo kocha. Krzysztof Ibisz też zdobył się na osobiste wyznanie:

Wszystkie pary zostały pokazane w serduszkach, a jurorzy wymienili nawet całusy, chociaż Andrzej Grabowski (sprawdź!) trochę się bronił przed pocałunkiem Michała Malitowskiego. 

Reklama

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz zatańczyli walca angielskiego. Na filmiku z przygotowań gwiazdor serialu „Gliniarze” pokazał swoją narzeczoną. Razem wpadli na pomysł, że wystarczy, by Hanna nauczyła narzeczoną Piotra damskich kroków i już mają gotowy pierwszy weselny taniec. Iwona Pavlović zaczęła od wyznania, że wkrótce wraz z mężem będą obchodzić rocznicę ślubu. 

Andrzej Piaseczny swój komentarz poświęcił nie tańcowi, lecz Iwonie Pavlović: 

Para zdobyła wysokie 33 punkty. 


Sylwia Bomba i Jacek Jeschke

Sylwia Bomba, w przeciwieństwie do reszty uczestników, opowiadała o miłości nie swojej, lecz rodziców, którzy są razem od 35 lat. . Wraz z Jackiem Jeschke zatańczyła  jive’a do utworu Bruno Marsa „Marry You”.  Wyszło tak sobie, czego nie omieszkali jej wytknąć jurorzy. Jak stwierdził Malitowski, przy okazji wyznając miłość żonie: 

Andrzej Grabowski zauważył, że Sylwia była spięta. Jacek Jeschke zrewanżował się podchwytliwym pytaniem, czy Grabowski kiedyś tańczył jive’a. Pavlović też była bezlitosna:

Para zdobyła zaledwie 22 punkty, w tym niespotykane 7 od Piasecznego. 


Fit Old Boy i Paulina Biernat

Fit Old Boy i Paulina Biernat zatańczyli walca do piosenki Andrzeja Piasecznego „Chodź, przytul, przebacz”. Piosenkarz komentował ten występ jako pierwszy; 

Iwona Pavlović była daleka od entuzjazmu: 

Para zdobyła 20 punktów. 

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz

Oliwia Bieniuk na filmiku z przygotowań wyznała, że obecnie w nikim nie jest zakochana i ciągle czeka na wielką miłość. Utożsamia ją z całkowitym poświęceniem się dla drugiego człowieka. Wraz z Michałem Bartkiewiczem zaprezentowała na parkiecie energetycznego quick stepa. 

Jako pierwszy swoją ocenę przedstawił Andrzej Piaseczny i od razu powiało chłodem: 

Andrzej Grabowski nieoczekiwanie wyznał, że odczuwa pewien przesyt Oliwią: 

Para zdobyła niziutkie 19 punktów. 


Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła

Juras i Wiktoria Omyła zatańczyli rumbę do słynnego utworu „Shallow” w filmu „Narodziny gwiazdy”. Po występie dołączyła do nich ukochana córeczka sportowca. Jak wyznał Andrzej Piaseczny:

Michał Malitowski okazał się bezlitosny:

Andrzej Grabowski postanowił porównać talent taneczny Jurasa i Popka, który w 8. edycji zajął trzecie miejsce: 

Na koniec Juras olśnił jeszcze jury i publiczność swoim talentem wokalnym. Para zdobyła łącznie 25 punktów. 


Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski

Młodziutka Kinga Sawczuk na filmiku z przygotować wyznała, że już znalazła miłość na całe życie, a nawet wraz ze swoim chłopakiem zaczęła wybierać imiona dla przyszłych dzieci. Na parkiecie Kinga i Jakub Lipowski zaprezentowali się w walcu wiedeńskim. Michał Malitowski potraktował ich życzliwie. 

Andrzej Grabowski chciał wyjaśnić kwestię pozataneczną: 

Para zdobyła wysokie 32 punkty, w tym aż 8 od Iwony Pavlović. 

Radek Liszewski i Lenka Klimentova

Radek Liszewski i Lenka Klimentowa zatańczyli żywiołową sambę. Po występie zachęcony przez Izabelę Janachowską Radek wyciągnął na parkiet wyraźnie zakłopotana żonę. Chyba nie spodziewała się takiego psikusa…  Jak zaważył Andrzej Piaseczny: 

Iwona Pavlović zaapelowała do Liszewskiego:

Para zdobyła niewysokie 26 punktów. 


Kajra i Rafał Maserak

Na filmiku z przygotowań mąż Kajry, Sławomir dziękował Rafałowi Maserakowi, że przejmuje opiekę nad jego żoną na kilka godzin dziennie, bo jak wraca wymęczona do domu, to jest dużo spokojniejsza i nie rzuca szklankami. Kajra wyznała, że rzeczywiście lubi taką formę ekspresji, a nawet rozbiła ich podwójną platynę. 
Kajra i Rafał Maserak zatańczyli walca angielskiego. Jak oceniła Iwona Pavlović:

Para zdobyła 30 punktów. 

Iza Małysz i Stefano Terrazzino

Żona „orła z Wisły” tuż po weselu córki i poprawinach i Stefano Terrazzino zatańczyli rumbę. Tancerz bardzo miotał swoją partnerką po parkiecie., co nie uszło uwadze jurorów. Jak oceniła Ivona Pavlović:

Jak przyznał Michał Maltowski

Para zdobyła 25 punktów.  Po ogłoszeniu wyników na parkiet wtargnął Adam Małysz:

Decyzją widzów z programem pożegnali się Fit Old Boy i Paulina Biernat. Jak wyznał wzruszony Fit OldBoy:

 ***Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »