Reklama
Reklama

Tamara Gonzalez Perea proponuje "ceremonię kakao". Tanio nie jest...

Tamara Gonzales Perea (33 l.) dalej brnie w ezoterykę. Trudno jej się dziwić, w tej branży pieniądze dosłownie leżą na ulicy… Tym razem była blogerka modowa proponuje wspólne picia kakao przy dźwięku bębnów. Trudno uwierzyć, ile liczy za wejściówkę…

Tamara Gonzales Perea zaczynała karierę jako inluencerka modowa, znana w internecie i świecie mody jako Macademian Girl

Tamara Gonzalez Perea- medialna kariera

Blog modowy okazał się dla niej przepustką do show biznesu. Z czasem blogerka dostała rubryki autorskie w magazynach „Glamour” i „Grazia”, a w 2016 roku została zaproszona do udziału w reality show „Agent. Gwiazdy”. 

Weszła tam w sojusz z Antkiem Królikowskim, który obiecał, że w przypadku wygranej podzieli się z nią nagrodą. Niestety, po tym, gdy pomogła mu wygrać, zapomniał o obietnicy i zbył ją skuterem. W kolejnych latach Tamara pojawiła się w „Tańcu z gwiazdami”, „Dance Dance Dance” i „Pytaniu na śniadanie”. Redakcja pasma śniadaniowego pożegnała się z nią w 2020 roku. 

Reklama

Nowe powołanie Macademian Girl

W międzyczasie Tamara zamknęła swój blog modowy i otworzyła portal poświęcony rozwojowi osobistemu. 

Decyzja Macademian Girl o przekwalifikowniu się na uzdrowicielkę wywołała sporo zamieszania.  Tamara Gonzales Perea nie jest jednak pierwszą, ani jedyną osoba która wyczuła w branży ezoterycznej intratny interes. O tym, że ludzie są podatni na wszelkiego rodzaju czary, gusła i rytuały, nie trzeba nikogo przekonywać, chociaż transfery z show biznesu do ezoteryki do tej pory się nie zdarzały. 

W każdym razie Tamara sprawia wrażenie zdeterminowanej, by przetrzeć szlaki, chociaż handel rzekomo uzdrawiającymi kryształami za bajońskie sumy i słono kosztujące rytuały z użyciem bębnów, pozwalające odkryć „wewnętrzna boginię” w sobie, a debet na koncie bankowym, nie spotkał się z zachwytem ekspertów. 

Tamara Gonzalex Perea proponuje "ceremonialne kakao"

Niezrażona krytyką Tamara kontynuuje swoją opłacalną finansowo misję, obiecując tym razem „ceremonię kakao” za jedyne 550 złotych. Jak zachęca Tamara:

"Ceremonialne Kakao, nazywane przez starożytnych Majów pokarmem Bogów, to medycyna roślinna z Ameryki Południowej głęboko otwierająca serce i łącząca ducha z ciałem. Jego moc polega na subtelnym udrożnianiu naturalnego przepływu twojej energii oraz przywracaniu stan wzorcowej równowagi - koherencji serca i umysłu. Kakao otwiera wrota do Duszy i do intuicji". 

Rzeczywiście, naukowcy nie mają wątpliwości  co do dobroczynnego wpływu kakao na ludzkie zdrowie. Nasiona kakaowca są bogate w sód, wapń, potas, ryboflawinę, niacynę, magnez, polifenole, żelazo. Kakao obniża ciśnienie tętnicze, wspomaga pamięć, zabezpiecza przez wolnymi rodnikami i spowalnia procesy starzenia. 

Pochodzące z Gwatemali kakao ceremonialne można kupić w sklepie internetowym za 122 złote. Albo u Tamary za 550 zł, no ale ona dodaje bębny. Jak obiecuje na swojej stronie internetowej:

"Ta transformująca podróż rozpocznie się od przyjęcia Ceremonialnego Kakao, po czym podczas magicznej kąpieli w dźwiękach gongów, mis tybetańskich i innych instrumentów doznasz głębokiego relaksu. Ten relaks jest niezbędny, żeby medycyna Kakao mogła z Tobą głęboko pracować. Następnie dzięki praktyce tańca intuicyjnego poruszysz zastałe blokady i podniesiesz swój poziom energii i sił życiowych". 

Można też kupić kakao w proszku w sklepie w cenie od 10 do 30 złotych, w zależności od stopnia jego naturalności i kraju pochodzenia i wypić w domu. W przypadku braku alergii, dodatkowo zalecane jest głaskanie mruczącego kota, co znacząco wzmocni siłę rytuału i wyeliminuje ryzyko zarówno zmarnowania pieniędzy, jak i bólu głowy od bębnów. 

Zobacz też:

Tamara Gonzalez Perea pomaga "uwolnić blokady rodowe" szamańską metodą! Spory wydatek...

Tamara Gonzalez Perea robi casting na asystentkę! Obowiązki to m.in. sprzątanie w szafie i opieka nad kotami

Tamara Gonzalez Perea "wycięta". To nie koniec jej kłopotów?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Macademian Girl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy