Reklama
Reklama

Takie imię otrzyma "royal baby"? Zaskakujące informacje o trzecim dziecku Kate i Williama!

W poniedziałek (23 kwietnia 2018 r.) księżna Kate i książe William powitali na świecie swoje trzecie dziecko. Jakie wybrali imię dla chłopca? Tego jeszcze nie zdradzili, ale bukmacherzy mają już swoje typy!

Najmłodszy potomek królewskiej pary, podobnie jak jego rodzeństwo, przyszedł na świat około godz. 11:00 w prywatnym skrzydle szpitala Św. Marii w dzielnicy Paddington w Londynie. 

Osiem godzin później pozowali uśmiechnięci przed fotoreporterami. Nie od razu jednak podali imię swojego syna…

Para złamie zasady?

W wyborze imion dla swoich potomków rodzina królewska do tej pory kierowała się tradycją - zawsze musi być uzgodniony z królową. 

Było to szczególnie ważne w przypadku ich pierwszego syna, który będzie prawdopodobnie następcą tronu. Dziennikarze są jednak zdania, że para książęca pozwoli sobie na złamanie tej zasady, z czym nie zgadza się londyński bukmacher.

Reklama

Według firmy bukmacherskiej Unibet, nowy książę otrzyma imię Arthur (50 proc. szans). Byłoby to nawiązanie do mitycznego pierwszego króla Wielkiej Brytanii. 

Analitycy wskazują również na James’a oraz Alberta (oba po 28 proc.) Wybór tego drugiego mógłby być hołdem dla ojca Królowej Elżbiety II, która Jerzego V, którego nazywano Albertem do czasu jego koronacji.  

Kolejnymi propozycjami, ale mało prawdopodobnymi są: Henry (20 proc.), Alexander (13 proc.) oraz Thomas (11 proc.).

Macie swoje typy?

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy