Reklama
Reklama

Takich zmian w programie "Rolnik szuka żony" nikt się nie spodziewał. Fani będą zaskoczeni

Program "Rolnik szuka żony" to jeden z chętniej oglądanych show Telewizji Polskiej. Od lat bawi i wzrusza fanów w całym kraju. Niedawno w mediach pojawiła się informacja o kilku zmianach, które szykują producenci.

"Rolnik szuka żony" to program, który można oglądać w TVP od 2014 roku. W show rolnicy lub rolniczki szukają miłości. Jak się okazuje przez te wszystkie lata, powstało aż siedem szczęśliwych małżeństw, które przetrwały po dziś dzień. Fanów programu z pewnością zaskoczą zmiany, które szykują dla nich producenci. Sprawdźcie, o jakie dokładnie chodzi.

"Rolnik szuka żony": zmiany w emisji programu

Już w najbliższą niedzielę (17 kwietnia 2022 roku), widzom zostaną przedstawieni uczestnicy 9. sezonu programu "Rolnik szuka żony". Początkowo odcinek zerowy planowano na poniedziałek (18 kwietnia 2022 roku) po godzinie 21. Twórcy postanowili zmienić nieco swoje plany.

Reklama

Odcinek zerowy programu "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany w niedzielę o godzinie 17:25. Z kolei powtórka nastąpi w poniedziałek o 22:15.


Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów popularnej produkcji. Większości odpowiadała wprowadzona zmiana, jednak znalazły się także osoby, którym nowa godzina zupełnie nie podpasowała.

"Rolnik szuka żony": na czym polega show?

W programie "Rolnik szuka żony" występuje grupa rolników, którzy szukają swojej drugiej połowy. W odcinku zerowym przedstawiane są widzom sylwetki kandydatów oraz kandydatek. Zainteresowani uczestnicy show proszeni są o przesłanie listów do wybranego rolnika.

W kolejnym etapie piątka rolników, która otrzymała najwięcej listów, spośród zgłoszeń wybiera kilka osób i umawia się z nimi na randkę. Po kolejnej selekcji uczestnicy zapraszani są do wizyty w gospodarstwie. Tam dokonywana jest ostateczna decyzja. Na zakończenie show rolnicy u boku swoich drugich połówek odwiedzają ich rodziny, a także odbywają romantyczną podróż.

Zobacz też:

Agnieszka Mazurek nie żyje. Prokuratura wszczęła śledztwo. Szokujące okoliczności zgonu

Antek Królikowski: Wyznanie o chorobie zostało specjalnie dograne?! Zaskakujące, co wyszło!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy