Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tak teściowa kocha Agnieszkę Woźniak-Starak! Kupiła jej bardzo drogi prezent!

Odkąd Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak (39 l.) została żoną miliardera, nie może narzekać na swoje życie. W dodatku dba o nią nie tylko mąż, ale i teściowa!

Można powiedzieć, że prezenterka wygrała los na loterii. Odkąd wyszła za Piotra (35 l.), nie musi się martwić o nic. Stać ją na luksusy, o których zwykli ludzie mogą tylko pomarzyć.

Reklama

Na pewno nie zawraca sobie głowy problemami z mieszkaniem. Jak dowiedział się tabloid "Fakt", małżonkowie właśnie otrzymali niezwykły prezent od mamy Piotra.

Podarowała im ponoć 400 metrowe mieszkanie warte 30 milionów złotych. Apartament znajduje się w Nowym Jorku na Manhattanie! 

"Kupowanie nieruchomości to prawdziwa pasja mamy Piotra. Wynajduje perełki na całym świecie. Gdy znalazła apartament w Nowym Jorku, stwierdziła, że jest wprost wymarzony dla Piotra i jego żony" - opowiada gazecie znajomy Agnieszki.

Teraz, kiedy Adze znudzi się mieszkanie w pałacu w Konstancinie, będzie mogła wybrać się do Nowego Jorku.

Nie da się ukryć, że mieszkanie na Manhattanie jest doskonałym miejscem do odpoczynku i teraz dziennikarka, która kocha modę i zakupy, będzie miała doskonałą bazę na zakupowe wypady. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje