Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tak teraz wygląda Natalia Oreiro! Czas się dla niej zatrzymał?

Natalię Oreiro (40 l.) pokochała prawie cała Polska. Dziś już niewiele o niej słychać, ale jej zdjęcia w mediach wzbudziły niemałe zainteresowanie, a to za sprawą wyglądu gwiazdy!

Ta piękna Urugwajka skradła serca milionom telewidzów na całym świecie. Kiedy w 2000 roku na ekranach telewizorów w Polsce pojawiła się nowa argentyńska telenowela "Zbuntowany anioł", wszyscy oszaleli na jej punkcie.

Reklama

Historia o dziewczynie z sierocińca, która znalazła pracę jako służąca u bogatej rodziny, a następnie zakochała się w synu bogacza, przypadła do gustu Polakom, a Natalia zyskała status gwiazdy w odległym kraju.

Kiedy zaczynała swoją przygodę z serialem, Oreiro miała zaledwie 21 lat i swoją urodą urzekła niejednego fana "Zbuntowanego anioła".

Choć jej sława przygasła i później już nie cieszyła się takim zainteresowaniem jak kiedyś, to teraz jej dawni widzowie mogą zobaczyć, jak zmieniła się gwiazda na przestrzeni lat. Okazało się, że czas obszedł się z Natalią bardzo łaskawie!

W mediach społecznościowych można znaleźć zdjęcia aktorki, do których pozuje bez grama makijażu i nadal wygląda pięknie. W tym roku 19 maja celebrytka skończyła 40 lat i można się pokusić o stwierdzenie, że nie wygląda na swoje lata. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Oreiro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje