Reklama
Reklama

Tak Tadeusz Sznuk wyglądał w młodości! Zdjęcie sprzed prawie 45 lat robi furorę w sieci!

Tadeusz Sznuk (79 l.) z pracą w radiu i telewizji związany jest od lat. Uwielbiany przez dużą część publiki prezenter w mediach pojawia się nieprzerwanie od lat 70. XX wieku. Dotarliśmy do jego archiwalnych zdjęć z młodości. Zobaczcie, jak gospodarz programu "Jeden z dziesięciu" wyglądał prawie 45 lat temu!

Tadeusz Sznuk to nieliczna osoba związana z show-biznesem, która unika skandali, rozgłosu, atencji. Gospodarz programu "Jeden z dziesięciu" utożsamiany jest z kulturą osobistą, skromnością, profesjonalizmem. Nic więc dziwnego, że od 1994 roku z powodzeniem prowadzi teleturniej emitowany na antenie TVP.

Swoją przygodę z pracą w mediach rozpoczął w 1969 roku, gdy dołączył do Polskiego Radia. Największą popularność przyniosła mu audycja "Lato z radiem". W latach 70. XX wieku był jednym z prezenterów programu Studio 2 w TVP. Prowadził również program publicystyczny "Progi i bariery", a także koncerty Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu oraz współprowadził Festiwal Piosenki Radzieckiej.

Reklama

W 1994 roku został gospodarzem show "Jeden z dziesięciu", a dziś nadal jest uwielbiany przez dużą część widzów.

Mało osób jednak pamięta, jak Tadeusz Sznuk wyglądał na początku swojej kariery!

Tak Tadeusz Sznuk wyglądał w młodości! Zdjęcie sprzed prawie 50 lat robi furorę w sieci!

Na przestrzeni lat Tadeusz Sznuk pojawił się na wielu ważnych wydarzeniach i branżowych imprezach. Dotarliśmy do jego zdjęć z 1977 roku, gdy ten pracował na planie programu "Świadkowie". Na fotografii widać jak zawsze elegancko ubranego Sznuka, który skupiony jest na swej pracy.

Kolejne ujęcie pochodzi z 1986 roku, a zostało zrobione na XXII Festiwalu Piosenki Radzieckiej dokładniej na "Koncercie przyjaźni".

Tadeusz Sznuk na przestrzeni lat udowadniał, że praca w radiu to jego pasja, a do każdej audycji podchodził przygotowany.

Również na oficjalnym koncie programu "Jeden z dziesięciu" w mediach społecznościowych pojawiła się czarno-biała fotografia 79-latka. Na załączonym obrazku widzimy bardzo młodego prezentera w jego "środowisku naturalnym", czyli przed mikrofonem.

Pamiętacie jego początki?

Zobaczcie również:

Telekamery "Tele tygodnia" 2022: Tadeusz Sznuk nie pojawił się na gali! Jego poruszający list odczytała Krystyna Czubówna

Tadeusz Sznuk mocno wychudzony. Niepokojące zdjęcia

Tadeusz Sznuk: Niezastąpiony. Co wiemy o prowadzącym kultowy teleturniej "Jeden z dziesięciu"?pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tadeusz Sznuk | Jeden z dziesięciu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy